• Каміни своїми руками

  Робимо фальш камін своїми руками . . Інженерні мережі і системи

  04.10.2015

  Робимо фальш камін своїми руками

  Робимо фальш камін своїми руками . . Інженерні мережі і системи

  Камін прикрашає інтер’єр, наповнює його спокоєм і затишком. Але сконструювати справжній камін досить складно, до того ж, це не завжди можливо. Залишається зробити фальш камін своїми руками. Можна, звичайно, купити фальш камін в готовому варіанті, але він може не вписатися в конфігурацію Вашого приміщення. Ми радимо заощадити і зробити все своїми руками.

  Для цієї мети можна використовувати різні матеріали, але ми розглянемо, як максимально спростити і здешевити роботу з виготовлення фальш каміна. Ми радимо зробити декоративний камін з екологічного матеріалу – гипсокартона, який не викликає ніяких труднощів в обробці. Гіпсокартону можна надати будь-яку необхідну форму.

  Фальш камін з гіпсокартону буде представляти собою конструкцію з металевих профілів і листів гіпсокартону. Форма фальш каміна може бути якою завгодно, наприклад, класичний прямокутний короб або складна конструкція з димоходом, поріжком і заслінками.

  Монтаж каркаса і заготовок каміна

  Робимо фальш камін своїми руками . . Інженерні мережі і системи
  Спочатку необхідно накреслити на стіні майбутньої фальш камін і виконати виміри. Тепер приступаємо до створення каркаса з дерев’яних брусків або металевих профілів. Металеві профілі вважаються кращими, оскільки вони не боятися вологи і комах.

  Коли каркас фальш каміна готовий, приступаємо до виготовлення заготовок з гіпсокартону. Додати гіпсокартону необхідну форму нескладно. Його можна зігнути до необхідної конфігурації змочивши водою, але вода не повинна проникнути в цілий шар картону, інакше під час вигину він зламається. Потім гіпсокартон потрібно підсушити і можна приступати до обшивки каміна.

  Обшивка фальш каміна

  Щоб фальш камін з гіпсокартону прослужив довше, і при цьому використання каміна було безпечним, внутрішню обшивку виконують з жароміцних матеріалів з покриттям з фольги.

  Зовні фальш камін обшивають гіпсокартонними заготовками. Заготовки кріплять за допомогою шурупів, тому після завершення робіт, місця кріплення шпаклюють, обробляють грунтовкою і зашкурівают.

  Декоративне оздоблення

  Сконструйований фальш камін своїми руками можна обробити будь-якими матеріалами: декоративною штукатуркою, гіпсовими елементами або декоративним цеглою.

  Залишилося наповнити портал каміна свічками і запалити їх. Ну що Ви все ще хочете купити фальш камін або готові сконструювати його самостійно?

  Читайте матеріали даного розділу, і Ви дізнаєтеся, як виконується заміна замка в металеві двері своїми руками або, як здійснюється укладання керамічної плитки на підлогу, а також масу корисної інформації, що стосується будівництва власними силами.

  Сподіваємося, що цей матеріал Вам сподобався, і Ви зможете самостійно зробити декоративний камін.

  Сподобалася стаття? Поділіться з друзями:

  Короткий опис статті: каміни своїми руками

  Джерело: Робимо фальш камін своїми руками | | Інженерні мережі та системи комунікацій: Системи опалення, водопостачання та каналізації

  Також ви можете прочитати