• Різне

  ПВХ плитка для підлоги, ВИГІДНІ ЦІНИ . Купити в Новосибірську

  20.02.2017

  Плитка ПВХ для підлоги

  Плитку ПВХ провідних світових виробників ви можете придбати у Новосибірську в нашій компанії. Ми пропонуємо гнучкі ціни та широкий асортимент плитки ПВХ для підлоги у ванній, коридорі, житлових кімнатах і виробничих приміщеннях.

  Бренди (Плитка ПВХ)

  В каталозі сучасних плиткових покриттів для підлоги з полівінілхлориду представлена продукція всесвітньо відомих брендів, які спеціалізуються на виробництві плитки ПВХ, призначеної для різних видів монтажу — клейового, «вільно лежачого» або замкового типу з’єднання. Так, наприклад, більшість виробів міжнародної групи компаній Tarkett і плитка з Південної Кореї Orchid Tile призначені для укладання на клей, а японські і південнокорейські розробники особливо екологічно чистих покриттів Art Tile є прихильниками вільно лежить плитки.

  . З усіх питань, звертайтеся до наших менеджерів по телефону в Новосибірську: (383) 349-53-99

  Плитка з полівінілхлориду з кожним роком завойовує все більшу популярність, так як об’єднала в собі переваги майже всіх своїх конкурентів в області підлогових покриттів. По міцності плитка ПВХ нагадує кераміку, але не так холодно. По зручності і монтажу резки всі види виробів з вінілу порівнянні з простотою укладання лінолеуму. А зручну довгасту модульну структуру вони успадкували від ламінату, хоча набагато довговічніші, надійніше і гігієнічно безпечніше його.

  Особливості полівінілхлоридного пластикату (ПВХ)

  Історія сходження полімерних облицювальних матеріалів на олімп купівельного попиту безпосередньо пов’язана з успіхами провідних компаній у виробництві нових пластиків і виробів з них, що володіють унікальними фізичними і хімічними властивостями. ПВХ пластикат, який використовується для виготовлення облицювальної плитки, є сумішшю полівінілхлоридної смоли зі спеціальними пластифікаторами і стабілізаторами, містить мінеральні наповнювачі і деякі інші компоненти.

  Створення спеціальних рецептур дозволяє використовувати кращі якості полівінілхлориду — хімічну стійкість до лугів, масел і кислот, негорючість в повітряному середовищі і абсолютну вологостійкість, а також знизити властиві вихідного матеріалу небажані властивості — термопластичность і чутливість до ультрафіолету сонячного випромінювання. Наприклад, присутність у багатьох спеціальних ПВХ пластикатах значною вагової частки кварцового піску забезпечує додаткову зносостійкість і пожежобезпечність.

  Переваги підлогових покриттів з ПВХ

  Завдяки зусиллям вчених і технологів сучасні плиткові облицювальні матеріали, виготовлені з нових композицій ПВХ, здатні скласти гідну конкуренцію керамічної плитки та керамограніту, а за рахунок більш простий укладання і відмінною ремонтопридатності з часу можуть навіть перевершити їх. До безумовних достоїнств і переваг підлогових покриттів, виготовлених з полівінілхлоридних пластикатов, відносяться:

  1. Екологічність — плитка ПВХ не виділяє в навколишнє середовище шкідливі речовини і абсолютно безпечна для здоров’я людей, тому рекомендована для виготовлення підлог в дошкільних дитячих і медичних установах.

  2. Гігієнічна безпека, антистатичні і антибактеріальні властивості підлогової плитки, виробленої провідними світовими брендами. З пластикату такої якості можна виготовляти навіть посуд та ємності для зберігання їжі.

  3. Пожежна безпека — за рахунок фізичних властивостей полівінілхлориду, а також додаткової стійкості до вогню завдяки вмісту в підлогової плитці кварцевому піску.

  4. Відсутність температурної усадки в широкому діапазоні температур при експлуатації виробів усередині приміщень.

  5. Хімічна інертність і стійкість до агресивних речовин. Підлоги з ПВХ плитки можна прибирати із застосуванням будь-яких побутових миючих засобів. Плитка залишиться цілою навіть в результаті випадкового протоки бензину, розчину лугу або кислоти, харчового або машинного масла.

  6. Абсолютна вологостійкість. що припускає можливість використання плитки ПВХ для виготовлення підлог в побутових і службових приміщеннях з підвищеною вологістю. Така плитка, укладена на спеціальний клей, дозволяє отримати підлогу з яскраво вираженими гідроізоляційними властивостями.

  7. Изностостойкость та тривалий термін експлуатації. Практично всі види вінілової плитки відповідають вимогам 34 і 43 класу стійкості до зношування, і можуть бути використані в якості підлогового покриття в житлових, комерційних і громадських приміщеннях з великою прохідністю.

  8. Декоративність і травмобезопасность. ПВХ пластикату можна надати будь-який колір, відтворити малюнок будь-якої складності, забезпечити об’ємну структуру поверхні, ідентичну фактурою дерева, каменю і будь-яких інших матеріалів.

  9. Простота укладання та ремонтопридатність — властивості, в яких з вінілової плиткою не може конкурувати жоден інший вид підлогового покриття.

  Особливості укладання ПВХ-плитки

  Технології монтажу підлогових покриттів з клейових, замкових і вільно лежать видів полівінілхлоридної плитки дещо відрізняються одна від одної, але в будь-якому з варіантів ця робота може бути якісно виконана навіть новачком. Важливим завданням є належна підготовка поверхні основи. Але і тут всі рекомендації зводяться до звичайних процедур закладення тріщин і нерівностей, висушування, пиловидалення і просочення спеціальною грунтовкою, якщо передбачається використовувати клей.

  Велике значення має температура матеріалу, поверхні підлоги і повітря в приміщенні. Рекомендується проводити роботи при температурі від +18°С до +29°С, а плитку занести в приміщення не менше ніж за 48 годин до початку провадження робіт. Перед початком укладання слід уважно вивчити детальну інструкцію на сайті виробника. ПВХ плитка має безліч позитивних якостей, тому буде відмінним вибором для благоустрою підлоги в будь-якому приміщенні!

  Короткий опис статті: кахлі Купити в Новосибірську плитку ПВХ для підлоги за вигідною ціною. Переваги і особливості укладання ПВХ плитки. пвх плитка для підлоги, новосибірськ

  Джерело: ПВХ плитка для підлоги — ВИГІДНІ ЦІНИ | Купити в Новосибірську

  Також ви можете прочитати