• Камінні топки

  Промо 715, камінні топки Мета

  01.10.2015

  Камінні топки Мета

  Компанія група Мета – виробник печей, камінів та інших обігрівальних приладів і «іже з ними» завоювала довіру споживачів по всьому світу завдяки надійності випускаємої продукції та великому творчому потенціалу.

  Імпортні технології і матеріали, підібрані і випробувані у відповідності з російською специфікою дали в результаті приголомшливе якість.

  Якщо говорити про каміни Мета, то це: висока ефективність, економічність, безпеку і самий сучасний дизайн. Камінні топки Мета поділяються на такі модельні серії як Eurokamin, ARDENFIRE, METAFIRE. Ця продукція – плід спільної творчості Росії і Франції. Французькі складові камінних топок пройшли випробування нашими кліматичними умовами і отримали найвищу оцінку. Кожна топка Мета забезпечена сертифікатом, який гарантує відповідність всім нормам пожежної безпеки.

  Говорячи про матеріали, з яких виготовляються каміни, камінні топки Мета модельного ряду Metafire – із сталі високої якості. Топкова камера до того ж оброблена вогнетривкими шамотнимі плитами. Скла виготовлені з жаростійкої склокераміки японського виробництва.

  Для більшої зручності при монтажі каміна, всі камінні топки Мета мають регульовану висоту.

  Топки серій EUROKAMIN і ARDENFIRE виготовлені з чавуну – матеріалу, який вважається ідеальним для виробництва опалювальних приладів. Чавун з давніх часів славиться великою міцністю і надійністю. Роз’ємні елементи топок ущільнюються за допомогою термостійкого шнура. Закриті топки EUROKAMIN славляться різновидами скла на будь-який смак. Вони так само зроблені з термостійкої склокераміки, виробленої в Японії. Фасадні скла топок можуть бути плоскими, призматичними, напівкруглими. Камінні топки Мета можуть бути оснащені так само бічними стеклами. Ефективність роботи каміна підвищує система вторинного допалювання.

  Топки ARDENFIRE добре знайомі і затребувані на російському ринку. Деталі та комплектуючі цих топок зроблені у Франції і, як і вся продукція МЕТА, пройшли випробування якості в Росії. Ці чавунні топки відрізняє хороша тепловіддача і жаростійкість. Тут так само є японська склокераміка, крім того ці камінні топки оснащені підйомним механізмом.

  Розміри топки каміна можуть бути самими різними. Але останнім часом з’явилася тенденція на попит камінів з великими і навіть величезними топками. Як правило, ці топки повинні бути з міцної якісної сталі, футерованной зсередини вогнетривкою плитами. Такий попит обумовлений естетичними функціями каміна є топка великого розміру дозволяє більш повно споглядати панораму вогню.

  Короткий опис статті: камінні топки Камінні топки Мета поділяються на такі модельні серії як Eurokamin, ARDENFIRE, METAFIRE. Промо 715, камінні топки Мета, розміри

  Джерело: Промо 715 — камінні топки Мета

  Також ви можете прочитати