• Каміни своїми руками

  Проекти, кладка і установка каміна своїми руками. Дизайн каміна.

  13.09.2015

  Проекти, кладка і установка каміна своїми руками. Дизайн каміна.

  Проекти, кладка і установка каміна своїми руками. Дизайн каміна.

  Камін своїми руками

  Використання каміна в інтер’єрі створює особливу камерну атмосферу в приміщенні, має до задушевним бесідам в колі родини, дарує затишок і тепло домашнього вогнища. Особливо приємно, коли такий опалювальний прилад побудований самостійно. Проте створювати камін своїми руками не так вже й просто. Це досить копітка праця, що вимагає певних знань. Найбільш простий у виконанні цегляний камін.

  Спочатку необхідно створити візуальний образ вашого майбутнього каміна, визначити його розміри, виходячи з розмірів приміщення. Каміни, фото яких можна знайти в численній спеціалізованій літературі, допоможуть Вам зорієнтуватися. Важливо пам’ятати, що готовий камін не повинен диміти і повинен прогрівати повітря. Також необхідно завчасно визначити здатність обраного ділянки підлоги в приміщенні, де буде розташовуватися камін, витримати вагу всіх конструкцій каміна.

  При виборі матеріалів для спорудження каміна необхідно враховувати, що для димоходу обов’язково знадобиться вогнетривка цегла з гарною якістю випалу. Перш ніж виробляти самостійну установку каміна потрібно з допомогою фахівця правильно підібрати і встановити фундамент. Зазвичай ширина фундаменту дорівнює ширині цокольного ряду, збільшеної на п’ять сантиметрів. Через тиждень після закінчення роботи з фундаментом, можна зводити цегляну кладку.

  Фундамент необхідно вкрити парою шарів ізоляційного матеріалу. Для кладки першого ряду використовують розчин з підвищеним вмістом цементу. Для збільшення міцності цегляної кладки кожен цегла бажано попередньо помістити у воду хвилини на дві, поки не перестануть виділятися бульбашки повітря.

  При проектуванні каміна дуже важливо правильно обчислити відношення ширини топки до її висоті. Зазвичай для камінів середніх розмірів воно повинно складати два до трьох. Потім прораховується величина димового отвору, яка залежить від площі отвору топкової частини, і має бути у вісім — п’ятнадцять разів менше.

  Створюючи цегляний камін, Ви можете втілити будь-які дизайнерські рішення при його оформленні. Облицювання каміна можна зробити з каменю або мармуру.

  Короткий опис статті: каміни своїми руками Використання каміна в інтер’єрі створює особливу камерну атмосферу в приміщенні, має до задушевним бесідам в колі родини, дарує затишок і тепло домашнього

  Джерело: Проекти, кладка і установка каміна своїми руками. Дизайн каміна. | Послуги проектування, монтажу, ремонту систем опалення та каналізації.

  Також ви можете прочитати