• Різне

  ПРОЕКТИ КАМІНІВ ПЕЧЕЙ БАРБЕКЮ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ БАГАТО ГОТОВИХ, ПРОЕКТИ

  13.09.2015

  МІЙ НОВИЙ ПРОЕКТ.

  ПРЕДСТАВЛЯЮ ВАМ СВІЙ НОВИЙ ПРОЕКТ:

  Електронна 3D «ВЕЛИКА ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ПРОЕКТІВ ПІЧНОГО МАЙСТЕРНОСТІ»www.proektkamin.ru/, сайту майже три роки, в міру розкручений, відвідуваність в середньому більше 100 чоловік у день, продажу не погані, тобто попит вже відомий. У планах створення 7 дисків з флеш ключем від злому — 6 томів енциклопедії ціна за те 5000 рублів, ціна всієї енциклопедії з урахуванням оптової купівлі 30000 рублів. Продаж буде проводитися дисками

  з флеш ключем від злому, будь-який вид платежу.

  В проекти входить:

  Повна порядовка вид з верху вигляд у 3D

  Всі необхідні розрізи і розміри

  пояснювальна записка

  кількість цегли

  відео уроки

  мої консультації по телефону під час будівництва

  потенційні покупці пічники діючі і початківці, за проектами можна навчитися і стати пічником практично будь-якій людині, а професія дуже оплачувана, а так само клієнти, які хочуть побудувати піч камін чи барбекю. Проект унікальний тим, що такого ще немає в такій кількості проектів як у мене, всі авторські проекти, мій досвід роботи в сфері будівництва та проектування камінів печей барбекю 27 років, мої особисті роботи на сайті.

  у планах потужна розкрутка сайту і створення на ньому партнерської програми для збільшення продажів.

  Вигода в покупці енциклопедії очевидна, проекти у мене на сайті коштують до 13000 рублів і люди купують, якщо людина вибрала якийсь проект дорожче 5000 рублів йому вигідніше купити один диск з цим проектом, ніж сам проект на сайті.

  Тільки почав оформляти перший том енциклопедії в Word, «відео» для розуміння суті.

  Вартість проекту поки не рахував, але приблизно 600 000 — 1 000 000 рублів. Оформляю книгу сам, по ходу займаюся будівництвом і проектами, з цього все відбувається довго. Хотілося б прискоритися. Якщо займуся щільно думаю за 6 МІСЯЦІВ подужаю. Для цього необхідно що б я не відволікався, а займався тільки проектом, для цього теж потрібні гроші.

  Якщо інвестор сплатить всі мої витрати по створенню енциклопедії включаючи моє відволікання від основної роботи, дам 49 відсотків від прибутку, з мене створення енциклопедії, розкручування і просування.

  Невелика допомога будь-якими сумами теж вітається, всі хто допомагав будуть відзначені в самій енциклопедії можна рекламою на ваш ресурс, або подарунками у вигляді проектів, томом енциклопедії або повної енциклопедією, в залежності від вашої участі.

  мій email: nashecasino@yandex.ru

  телефон: +79504544092

  З повагою Вольський Олександр

  Короткий опис статті: проекти камінів безкоштовно НАЙКРАЩИЙ САЙТ З ПРОЕКТАМИ КАМІНІВ ПЕЧЕЙ БАРБЕКЮ

  Джерело: ПРОЕКТИ КАМІНІВ ПЕЧЕЙ БАРБЕКЮ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ БАГАТО ГОТОВИХ — ПРОЕКТИ КАМІНІВ ПЕЧЕЙ БАРБЕКЮ

  Також ви можете прочитати