• Різне

  Проекти камінів . Креслення, фото і дизайн камінів від ТОВ «Каміни на Фрунзе.

  19.09.2015

  Проекти камінів. Фото наших об’єктів

  ТОВ «Каміни на Фрунзе» пропонує ексклюзивні проекти камінів. Вибирайте дизайн, оздоблювальні матеріали, колірну гаму — створюйте свій неповторний стиль.

  Щоб прийняти рішення, ви можете ознайомитися з фото, представленими на сторінках сайту. Розглянувши безліч різних реалізованих варіантів, ви зможете підібрати ідеальний тип камінного порталу, що поєднує функціональність і високі естетичні характеристики. Іноді закрадається думка, що може бути зробити камін своїми руками з цегли, не пребегая до допомоги професіоналів, а потім думати про облицювання каміна оздоблювальними матеріалами. Це теж варіант, але не завжди найкращий.

  Дизайн камінів в інтер’єрі

  Правильно оформлений камін створює у вітальні особливу атмосферу. Вибравши цей елемент дизайну, важливо отримати естетично привабливе обладнання, гармонійно поєднується з інтер’єром. У нашій компанії ви можете замовити проект каміна з облицюванням від провідних світових компаній з гарантією якості. Ми пропонуємо тільки те, що придбали б для себе самі!

  Види топок і порталів

  Існує кілька варіантів облаштування камінних топок:

  • відкритий тип, викладений із шамотної цегли;
  • закрита модель з дверцятами;
  • електричний тип (для установки в квартирах).

  Цей розділ демонструє різні види печей, камінів, які створили співробітники нашої компанії. Покажіть фахівця вподобаний варіант — і ми візьмемо його за основу, розвинемо ідею, розробимо індивідуальне рішення для дачі, квартири. Також ви можете купити топлення, піч, облицювання, димар, провідних виробників опалювального обладнання в будь-якому з наших виставкових салонів Москви.

  Більше 18 років ми займаємося дизайном камінів, проектуємо, виготовляємо і монтуємо пічне і камінне обладнання під ключ. На встановлені димоходи, барбекю, печі та інші елементи надається гарантія. Зателефонуйте за контактним номером +7(495) 745-43-62 або напишіть ваші питання по електронній пошті: stroy-kamin@mail.ru. Наші фахівці допоможуть вам з вибором каміна.

  Короткий опис статті: фото камін Доступні ціни на ексклюзивні проекти камінів від ТОВ «Каміни на Фрунзе». Надаємо гарантію на всі види будівельно-монтажних робіт, т.+7(495) 745-43-62, т.+7(916) 680-73-22 проекти камінів печей барбекю дизайн ціни фото

  Джерело: Проекти камінів | Креслення, фото і дизайн камінів від ТОВ «Каміни на Фрунзе»

  Також ви можете прочитати