• Камінні топки

  Продаж установка будівництво печей камінів р. Санкт-Петербург

  02.10.2015

  Головна

  Компанія «Каміни Пріорат» займається продажем, установкою і будівництвом печей і камінів, виготовленням камінних порталів та їх облицюванням р. в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. У нас Ви можете знайти широкий асортимент камінів, печей, барбекю, мангалів, котлів і димохідних систем від провідних світових і російських виробників.

  Ви маєте можливість звернутися до нас з власним дизайном каміна або ж скористатися послугами наших фахівців, які оперативно розроблять проект під особливості інтер’єру вашого приміщення.

  В асортимент наших товарів входять:

  Працювати з нами — комфортно, приємно і зручно. Ми якісно і швидко надаємо послуги, і клієнти, що звернулися до нас, залишаються задоволеними. Наші фахівці завжди можуть проконсультувати Вас по будь-яким питанням.

  Ми готові:

  • допомогти в виборі моделі, що ідеально підходить під Ваші вимоги;
  • запропонувати гнучкі і зручні для Вас умови оплати;
  • проводити професійне обслуговування камінів, печей;
  • дотримуватися всіх встановлених Вами терміни;
  • створити проект. з урахуванням Ваших вимог і пропозицій.

  Індивідуальний підхід до кожного клієнта і професіоналізм наших спеціалістів допомагає нам досягти високого рівня сервісу й обслуговування, а встановлені нами каміни і печі довгий час працюють на повній потужності і дарують тепло і затишок.

  Також в нашому активі є власне виробництво по обробці природного каменю, який переважно використовується нами у кладці й обличкуванні печей та камінів.

  Ми відкриті для співпраці з приватними особами, а також можлива співпраця з магазинами з постачання облицювань і інших виробів з природного каменю.

  Компанія «Каміни Пріорат» — це тільки якісні каміни і печі! Звертайтеся до нас, і ви не прогадаєте! У нас самі лояльні і доступні ціни.

  Короткий опис статті: камінні топки Компанія Каміни Пріорат займається продажем, установкою і будівництвом печей і камінів, виготовленням камінних порталів та їх облицюванням р. в Санкт-Петербурзі і Ленінградській області. У нас Ви можете знайти широкий асортимент камінів, печей, барбекю, мангалів, котлів і димохідних систем від провідних світових і російських виробників. Продаж печей, продаж камінів, установка камінів, будівництво печей

  Джерело: Продаж установка будівництво печей камінів р. Санкт-Петербург — Каміни Пріорат

  Також ви можете прочитати