• Купити камін

  Продаж дровяних камінів в Кірові. ТОВ, Вятские каміни

  29.09.2015

  доставка камінів в Кіров

  За рахунок відточеного способу роботи з регіонами ми можемо надавати каміни і печі не тільки в поблизу двох столиць, а й у будь-яке місто нашої Батьківщини. Доставка будь-якого каміна, топки з нашого каталогу надається при виробленої попередньої оплати за камін.

  Продаж дровяних камінів в Кірові. ТОВ, Вятские каміни

  Отже, що потрібно зробити, щоб отримати камін з доставкою до Кірова:

  Рекомендуємо звернутися в салон камінів та печей в центрі Кірова

  1. Або Ви вибираєте камін або піч з каталогу, розташованому на нашому сайті, самостійно. або разом з фахівцем;

  2. Обговорюєте основні моменти з нашим фахівцем з вподобаної печі або каміна, з’ясовуєте всі нюанси, робите замовлення на придбання вподобаного каміна;

  3. Робите передоплату за замовлення, берете дані щодо транспортної накладної;

  4. Отримуєте ваш товар.

  Для вибору конкретної моделі, ви можете скористатися каталогом на нашій web-сторінці. В каталозі ви знайдете повний набір послуг, камінів та печей, а також їх технічні параметри, зовнішній вигляд, вартість. Всі каміни і печі, які ми поставляємо, можуть бути встановлені без допомоги фахівців в домашніх умовах, саме тому доставка каміна в Кіров так затребувана.

  Щоб отримати консультації фахівця вам достатньо зателефонувати за номером телефон. Після того, як ви вибрали піч або топку, яка буде придатною для вашого будинку, Ви робите замовлення по телефону, електронній пошті або на сайті, наш співробітник готує ваше замовлення і надає рахунок на оплату товару.

  Ви повинні будете оплатити рахунок у банку або у відділенні поштового зв’язку. При надходженні грошей на наш р/р, в рамках однієї банківської тижні (п’ять робочих днів) ми готуємо ваш вантаж до доставки і передаємо в логістичну фірму, яка транспортує піч-камін в Кіров. На наступний день по факсу. або електронною поштою Вам прийде повідомлення з транспортної накладної та відмітками про відвантаження замовлення.

  Ще пару-трійку днів і ваш товар прибув на складський комплекс в Кіров. У вигляді додаткової послуги ви маєте можливість замовити транспортування в межах міста в будь-яке потрібне місце. При доставці каміна або печі в потрібне місце, службовець транспортної компанії зв’яжеться з вами по вказаному номеру.

  Для отримання товару Вам потрібно. щоб у Вас був з собою документ, що посвідчує особу (дані повинні збігатися з зазначеними в заявці ), номер і дату товарної накладної, крім того доведеться підписати документи про передачу замовлення.

  Адреса для отримання каміна в Кірові:

  Сонячний проїзд, будинок № 6, Літ. А

  Телефони: (8332) 52-52-92

  Кіровський магазин з продажу камінів і печей. Вулиця Свободи, будинок 9

  Короткий опис статті: купити камін

  Джерело: Продаж дров’яних камінів в Кірові. ТОВ, Вятские каміни

  Також ви можете прочитати