• Портали для камінів

  Портали камінів з гіпсу. Гіпсові каміни.Ліпні камінні портали

  19.09.2015

  Портали каміна з гіпсу

  Опубліковано 25-02-2013, 23:45

  Камін є невід’ємною частиною будь-якого приватного будинку, заміської дачі і подібних будов. Практично ні один приватний інтер’єр не обходиться без каміна, так як погойдування на кріслі-качалці біля каміна з чашкою чаю з лимоном в руках, давно стало мрією багатьох людей.

  Ми займаємося створенням порталів камінів з гіпсу на замовлення. Ви можете надіслати нам креслення або фотографію вподобаного Вам порталу. Ми виготовимо його в найкоротші терміни і за доступною ціною .

  В американських фільмах часто показують каміни, які просто викладені декоративним червоною цеглою, але в наш час люди більш ретельно підходять до інтер’єру свого будинку, вигадуючи самі витончені елементи декору. Якщо в будинку є камін, варто задуматися і про його оригінальності, адже за допомогою сучасних будівельних матеріалів можна зробити портал для каміна, яким будуть захоплюватися.

  Камін з гіпсу — це політ вашої фантазії

  найвдаліші, класичні, портали для камінів можна купити в магазині, але щоб виділити камін з гіпсу. зробити його виразною частиною інтер’єру, стандартного порталу не достатньо.

  Тікаючи від сухості і однотипності в інтер’єрі, люди стали використовувати для створення порталів для камінів гіпс. Даний матеріал є вогнестійким, тому відмінно підходить для обрамлення конструкцій з високою температурою. Застосовуючи гіпс для створення порталу для каміна можна не обмежуватися себе в ідеях, з допомогою гіпсу можна створити практично будь-які форми.

  Каміни з гіпсу з унікальним дизайном

  Багато компаній, що займаються створення елементів декору з гіпсу пропонують певний набір стандартних порталів для камінів з гіпсу. Наприклад, поширений варіант з двома колонами по боках і вузькою стільницею між ними. Але за бажанням замовника можна навіть самі стандартні речі перетворити в оригінальні, так як гіпс є універсальним матеріалом, з легкістю піддається корекції. Портали з гіпсу часто прикрашаються візерунками, орнаментом і ліпниною. Звичайно, візерунки і орнамент, як правило, класичні, але їх положення і розміри можна міняти, як захочеться. Зовсім інша справа з ліпниною – цей елемент створюється вручну, тому два однакових порталу прикрашені однаковою ліпниною будуть виглядати по-різному.

  Короткий опис статті: портали для камінів Багато компаній, що займаються створення елементів декору з гіпсу пропонують певний набір стандартних порталів для камінів з гіпсу. каміни з гіпсу

  Джерело: Портали камінів з гіпсу. Гіпсові каміни.Ліпні камінні портали

  Також ви можете прочитати