• Портали для камінів

  Портали для камінів з натурального і штучного каменю. Особливості вибору матеріалу для виготовлення порталів для камінів, їх переваги і недоліки.

  02.10.2015

  Портали для камінів

  Портали для камінів з натурального і штучного каменю. Особливості вибору матеріалу для виготовлення порталів для камінів, їх переваги і недоліки.
  Каміни дедалі частіше використовуються в інтер’єрах будинків і квартир, оскільки забезпечують не тільки тепло і затишок, але і прикрашають кожне приміщення, стаючи центром композиції. Сучасні камінні системи працюють на різному паливі. Портали для камінів зі штучного і натурального каменю, що обрамляють робочу частину, здатні зрадити неповторність всієї конструкції і підкреслити статус господаря. Портали для камінів виготовляються з різного виду каменю, але самими затребуваними є граніт, мармур і штучний кварцовий камінь.

  Мармурові портальні системи для камінів

  Мармур — це дивовижний матеріал, який успішно використовується людством протягом багатьох століть. Портали для камінів, виготовлені з цього матеріалу, володіють неповторною структурою і унікальними властивостями. Мармур завжди вважався еквівалентом розкоші і багатства, і тому зустрічався в будинках знаті і королівських палацах. Розвиток сучасних технологій значно наблизило цей матеріал до споживача, що дало можливість насолоджуватися вогнем каміна, обрамленого мармуром, всім бажаючим. Мармур не втрачає колір і форму під дією високих температур вогнища і володіє високою міцністю, зносостійкістю і довговічністю.

  Портальні системи для камінів з натурального граніту

  Граніт трохи дешевше мармуру, але і він володіє вишуканою фактурою, яку не можна сплутати ні з одним з матеріалів. Різноманітність природних кольорів граніту дає можливість оформити будь-який інтер’єр, тому портали для камінів з цього матеріалу здобувають все більшу популярність у споживачів.

  Властивості граніту:

  • не втрачає первісного вигляду під дією високих температур;
  • має дуже високу міцність, яка перешкоджає утворенню сколів і тріщин при випадковому механічному впливі.

  Портал для каміну з штучного кварцового каменю

  Портали для камінів з натурального і штучного каменю. Особливості вибору матеріалу для виготовлення порталів для камінів, їх переваги і недоліки.
  Сучасні технології дозволили створити унікальний обробний матеріал – штучний кварцовий камінь, який, володіючи цілком прийнятною вартістю, за багатьма показниками наближається, а по деяких і перевершує, натуральні зразки. В матеріалі міститься 93 — 95 % натурального кварцу, решта — композитні сполучні.

  Властивості штучного кварцового каменю:

  • твердість штучного кварцового каменю вище, ніж у граніту;
  • температура деформації понад 1 700 С.

  Діючі та декоративні каміни можна обробити будь-яким матеріалом, але створювати неповторну за красою виріб найкраще з натурального або кварцового каменю різних кольорів і фактур.

  Короткий опис статті: портали для камінів Портали для камінів з натурального і штучного каменю. Особливості вибору матеріалу для виготовлення порталів для камінів, їх переваги і недоліки.

  Джерело: Портали для камінів з натурального і штучного каменю. Особливості вибору матеріалу для виготовлення порталів для камінів, їх переваги і недоліки.

  Також ви можете прочитати