Портали для електрокамінів

14.09.2015

Портали для електрокамінів

Сучасний електрокамін складається з топки і порталу, на який лягає основне декоративне навантаження. Якими б не були сучасними і потужними топки з інфрачервоним випромінювачем і технологією імітації вогню, але саме портали перетворюють обігрівальні пристрої у вишукані предмети інтер’єру.

Портали для електрокамінів

Головні вимоги, які пред’являються сьогодні до порталів для електрокамінів — оригінальний дизайн, якісне виконання і пожежобезпечні матеріали. З точки зору можливості загоряння електрокамін не небезпечніше, ніж який-небудь інший нагрівальний електроприлад, тому портали можуть бути виконані практично з будь-якого пожежобезпечного матеріалу — натурального каменю та агломерату, цінних порот дерева та МДФ, кераміки, скла і металу.

Дерев’яні портали для електрокамінів

Вибираючи дерев’яні портали для електрокамінів. в першу чергу слід орієнтуватися на колір і текстуру меблів або обробки вашого приміщення. Дерев’яні портали не просто красиві зовні — вони несуть особливу внутрішню теплоту, властиву натуральному «живого» матеріалу, і надають кімнаті неповторний домашній затишок і розслаблюючу атмосферу, а художня різьба по дереву, виконані вручну найдрібніші деталі сприяють незвичайною індивідуальності дерев’яних порталів, які стають в руках майстра справжніми творами мистецтва.

Портали для електрокамінів

Портали для електричних камінів з каменю

Хоча мармурові і гранітні портали виглядають ефектно і благородно, все ж вони зустрічаються дещо рідше, ніж портали з дерева, шпонованого МДФ і пластику. Пояснюється це тим, що портали з каменю, по-перше, досить масивні, а по-друге, вони серйозно збільшують вартість конструкції. Однак, саме кам’яні портали електричних камінів надають надзвичайно благородний і класичний вигляд парадним і камінним залах. великим гостинним, а також елітним готельним номерам. Портали для електричних камінів з мармуру, граніту, онікса і малахіту — це надійність і довговічність на багато років.

Портали для електрокамінів

Прагнучи зберегти прекрасні естетичні властивості та надійність порталів з натурального каменю, при цьому знижуючи ціну на вироби, виробники стали широко використовувати для виготовлення порталів агломерат — крихту мармуру, кварцу або граніту, з’єднану за допомогою сполучних речовин. Портали, виконані з агломерату, практично не відрізняються від конструкцій з натурального каменю і навіть перевершують їх різноманітністю відтінків.

Портали з МДФ

що Одержали широке поширення в останні роки портали з МДФ пожежобезпечні і вологостійкі, мають тривалий термін експлуатації, можуть бути стилізовані під цінні породи дерева, так і під натуральний камінь, при цьому вони відрізняються дуже доступною ціною. Портали з МДФ покриваються тонким шаром шпону з цінних порід дерева. Зовні вони практично не відрізняються від дерев’яних, але при цьому володіють навіть більшою міцністю, а коштують дешевше.

Портали для електрокамінів

В залежності від того, чи планується розміщувати камін біля стіни або в кутку приміщення, вибирається форма обрамлення — фронтальне (традиційні П-подібні портали) або кутове. Деякі портали, виробники поставляють в розбірному вигляді. У цьому випадку, монтаж їх може здійснюватися як силами продавця, так і самим покупцем за досить простою і зрозумілою інструкцією.

Портали для електрокамінів не просто прикрашають декоративними полками, а часто поєднують з цілком сучасним функціоналом — музичними центрами і DVD-програвачами, вбудованим баром і навіть домашнім кінотеатром. В останньому випадку верхня частина порталу робиться міцніше звичайного для того, щоб без проблем витримати вагу панелі LCD телевізора.

Короткий опис статті: портали для камінів Портали для електрокамінів Сучасний електрокамін складається з топки і порталу, на який лягає основне декоративне навантаження портали,,,—, каменю, мдф, електрокамінів, вони, або, дерева, не, не, це, порталів, камінів

Джерело: Портали для електрокамінів

Також ви можете прочитати