• Каміни і печі

  Піч камін з цегли

  18.09.2015

  піч Камін з цегли

  Це усіма визнана і улюблена класика. Один з показників успішності і добробуту. Піч камін з цегли – це елегантна розкіш, додає будинку неповторний колорит і респектабельність.

  Піч камін з цегли

  піч Камін з цегли

  Неодмінно слід зробити акцент на тому, що такий камін можна використовувати в якості єдиного джерела тепла в будинку. Оскільки його основне призначення швидше естетично-декоративне, хоча, безумовно, в прохолодну погоду він відмінно опалює приміщення. Але ця обставина аніскільки не применшує достоїнства відкритого каміна. Неможливо в усьому дотримуватися виключно меркантильних розрахунків – скільки квадратних метрів житлової площі в змозі якісно обігріти. Це збирається піч для тих, що піклується і приємному відпочинку за склянкою доброго вина. А, як відомо, немає нічого більш приємного, ніж провести в колі рідних і близьких людей вогкий осінній вечір або студений зимовий день біля палаючого каміна або печі.

  dream-design.org/oboi-flizelinovye-obzor-cen-article-517.html

  Інше питання, якщо господарі заздалегідь облюбували для себе не ідеальне місце для каміна, в цьому випадку майстер обов’язково тактовно роз’яснить всі можливі наслідки установки. Як правило, інстинкт самозбереження бере верх над сьогохвилинними бажаннями.

  Відео: Піч камін з цегли, етапи побудови

  Ефективність роботи каміна залежить від розмірів, глибини цегляної топки і геометрії. Домогтися хорошої тяги і відсутності диму в приміщенні можна лише при грамотно витриманою пропорції димосборніка і площі топки. Важлива деталь – шиберна заслінка, що дозволяє регулювати рівень тяги в димоході. Для того щоб піч камін з цегли радувала вас протягом тривалого терміну своєю бездоганною службою – залучайте до роботи виключно висококваліфікованих пічників. І насолоджуйтесь «посиденьками» біля відкритого вогню.

  Короткий опис статті: каміни печі Це усіма визнана і улюблена класика. Один з показників успішності і добробуту. Піч камін з цегли – це елегантна розкіш, додає будинку неповторний колорит і респектабельність. Піч камін з цегли

  Джерело: піч Камін з цегли

  Також ви можете прочитати