• Різне

  Піч камін Нева кутова чи піч камін Баварія кутова, відгуки і що вибрати .

  15.09.2015

  Яка кутова піч камін для дачі — Нева кутова або Баварія кутова?

  Піч камін Нева кутова чи піч камін Баварія кутова, відгуки і що вибрати .
  Кутові каміни дуже затребувані серед власників заміської нерухомості. Такі моделі чудово вписуються в інтер’єр приміщень завдяки своїй кутовий конструкції, а також за рахунок різноманіття стилістичних рішень. Так, каміни можуть бути виконані в будь-якому стилі — класичному, сучасному чи авангардному.

  Головна перевага кутових моделей полягає в тому, що вони являють собою конструкцію оглядового типу. Це означає, що видом каміна і вогнем всередині топки можна насолоджуватися з будь-якої точки кімнати. Кутова піч камін для дачі або заміського будинку невеликій площі підійде ідеально, адже така конструкція економить простір і не займає місце вздовж всієї стіни.

  Варіанти виконання кутових камінів

  Кутові каміни діляться за способом вбудовування і в залежності від виду топкової камери.

  1. За способом вбудовування кутові каміни бувають:

  • вбудовані,
  • пристінні.

  Вбудований камін являє собою конструкцію, вбудовану топкової камерою углиб стіни будинку. Фронтальна поверхня таких камінів виглядає практично урівень зі стіною будинку. Монтаж таких камінів проводиться на етапі будівництва будинку.

  Пристінні моделі займають дещо більше місця, зате їх можна встановити на будь-якому етапі будівництва будинку. Саме пристінні моделі випускаються багатьма виробниками в промислових масштабах. Для монтажу таких камінів потрібно організувати систему димовідводу.

  2. В залежності від типу камери згоряння каміни діляться на:

  Піч камін Нева кутова чи піч камін Баварія кутова, відгуки і що вибрати .

  Відкрита топка надає можливість милуватися живим полум’ям, слухати потріскування вогню. Однак такий варіант опалення небезпечний.

  Каміни з закритими топками — безпечний варіант, так як топка у таких будов закрита вогнетривким склом.

  Крім цього, каміни можуть володіти додатковими функціональними перевагами:

  • конфорками для приготування їжі,
  • духовими шафами,
  • теплообмінниками.

  Цю інформацію слід мати на увазі, коли потрібно вибрати печі каміни для дачі. Відгуки власників про використання кутових камінах залежать від завдань, які вирішуються з допомогою каміна, конкретної моделі каміна і фірми-виробника. У Росії на ринок камінів представлені десятки моделей, різних за зовнішнім виконання та вартості.

  Одними з найдоступніших за вартістю серед росіян вважаються кутові каміни «Нева» і «Баварія».

  Каміни «Нева»

  Піч камін Нева (кутова установка) за видом топки можуть бути відкритими і закритими. В якості матеріалу для виготовлення каміна використана листова сталь. Зовні корпус каміна пофарбована термостійкою фарбою чорного кольору. Фасадна панель каміна представлена трьома сторонами: двома бічними і однієї центральної. Бічні частини каміна облицьовані керамічними плитками.

  По центру центральної боку розміщена топка, оформлена склом з функцією самоочищення. Центральна частина поділена на три функціональних блоки: верхня частина використовується в якості полиці, середня частина, відведена для топкової та приготування їжі, нижня частина використовується для зберігання полін.

  Піч камін Нева кутова чи піч камін Баварія кутова, відгуки і що вибрати .

  Конструктивні особливості

  Піч-камін Нева (кутова схема розміщення) відносно небагато важить всього 95 кг, габаритні розміри 870х640х480 мм (ВхШхГ), потужність апарату — 6 кВт, діаметр димоходу — 15 див Завдяки трикутній формі цей камін може опалювати одночасно 3 суміжні приміщення, тому при його монтажі вкрай важливо визначити ідеальне місце.

  Конструкція цих агрегатів має одну особливість: між зовнішнім і внутрішнім корпусами каміна розташовані повітряні канали, завдяки яким реалізується принцип конвективного обігріву. Тому обігрів приміщень за допомогою каміна «Нева» реалізується двома способами: методом конвекції і методом випромінювання тепла.

  Продуктивність печі

  Такий камін здатний обігріти площу в 60 м2. Топити камін можна деревним паливом.

  Завдяки комбінованій системі тепловіддачі прогрів приміщення здійснюється дуже швидко — за 5-20 хвилин з початку топки.

  Потужністю пристрою можна управляти за допомогою регулятора тяги. Повного завантаження дров вистачає приблизно на 7 годин в режимі підтримки тепла. Термін служби пристрою, визначений виробником — більше 10 років.

  Відгуки користувачів

  Дуже часто використовуються покупцями печі каміни для дачі. Відгуки користувачів про використання «Неви» в дачних будинках найчастіше позитивні, так як завдяки конструкції печі приміщення можна обігріти практично миттєво, що досить актуально при рідкісних відвідування дачі в зимовий час. Доступність цього пристрою (вартість каміна близько 15 000 рублів) також позитивно оцінюється користувачами.

  Негативні відгуки про «Неві» пов’язані з тим, що піч не накопичує тепло, а значить, дуже швидко остигає після того, як прогорає паливо. Саме тому користувачі не рекомендують цей пристрій в якості єдиного джерела тепла для будинків, в яких планується жити постійно. Як кутова піч, камін для дачі «Нева» підходить ідеально.

  Каміни «Баварія»

  Корпус печі «Баварія» виготовляється з високоякісної сталі. Бічні частини печі облицьовані керамічними кахлями різних кольорів. Верхня частина топки має виступ з розміщеними на ньому конфорками для приготування їжі. Зовнішня сторона каміна пофарбована матовою фарбою чорного кольору. Топкова камера захищена панорамної дверцятами з жароміцного скла.

  Конструктивні особливості

  Маса «Баварії» близько 130 кілограм, не вимагає для себе фундаменту, тому встановлювати піч можна безпосередньо на підлогу. Габарити каміна 520х650х860 мм (ГхШхВ), діаметр димоходу — 15 см, потужність апарату — 9 кВт. Процес горіння можна змінювати за допомогою важеля регулювання.

  Всередині топки розміщений колосник, відлитий з чавуну. Завдяки цьому конструкція має збільшений термін служби і має кілька більш високими теплоемкостными характеристиками. Топкова камера зсередини оброблена шамотною цеглою, запобігає прогоряння стінок каміна і накопичується теплову енергію.

  Продуктивність печі

  На одній закладці дров в режимі підтримки температури піч здатна працювати до 5 годин. Опалення ведеться за допомогою дров. Використання кам’яного вугілля неприпустимо.

  Продуктивність установки — 78%, опалювальна «Баварією» площа — до 90 м2. Термін служби печі — близько 10 років.

  Печі «Баварія» не призначені для безперервної роботи, тому їх використання буде актуальним для дач і заміських будинків, що мають основні джерела опалення.

  Піч камін Нева кутова чи піч камін Баварія кутова, відгуки і що вибрати .

  Відгуки користувачів

  Піч камін Баварія кутова, відгуки про експлуатації має суперечливі. Частина користувачів позитивно відгукуються про цю модель, відзначаючи її недорогу вартість (ціна моделі близько 20 000 рублів), швидкий розігрів і функціональність.

  Інші власники нарікають на те, що піч дуже швидко остигає, має не дуже надійний колосник і малу за обсягом топкову камеру.

  Деякі користувачі розміщують з двох сторін від каміна цегляний кут, завдяки якому акумулюється зайве тепло від печі каміна Баварія кутова. Відгуки людей, що побудували за пічкою кам’яний щиток захоплені, так як завдяки цегельній фартуху приміщення продовжує обігріватися через кілька годин після того, як закінчуються дрова в топковій камері.

  Піч камін Нева кутова чи піч камін Баварія кутова, відгуки і що вибрати .

  Короткий опис статті: піч камін нева Кутові печі «Баварія» і «Нева» є схожими по конструкції, продуктивності і зовнішнього вигляду опалювальними установками. Обидві призначені для тимчасового обігріву приміщень площею до 90 м2. Про те, якими перевагами володіють ці установки відносно один одного, як про них відгукуються піч камін Нева кутова,печі каміни для дачі відгуки,кутова піч камін для дачі,піч камін Баварія кутова відгуки

  Джерело: Піч камін Нева кутова чи піч камін Баварія кутова — відгуки та що вибрати | KotlObzor.RU

  Також ви можете прочитати