Каміни для дачі

Піч-Камін для Дачі Креслення, Печі Каміни , Каталог статей, Домострой

17.09.2015

ПІЧ — КАМІН ДЛЯ ДАЧІ

В даний час немає ніяких проблем з тим щоб придбати вже готову пічну або камінну конструкцію для дачі, або будь-якого іншого житлового приміщення, благо існують практичні і недорогі моделі «Єнісей» або «Баварія», але завжди приємно зробити щось своїми руками, щоб тепло Вашої праці, радувало Вас довгими зимовими вечорами.

Розглянемо конструкцію (креслення) печі-каміна. призначеного для опалення індивідуальних житлових будинків, дачі і приготування їжі, наприклад того ж барбекю або шашликів. Унікальність проекту, по-перше, в тому, що це і сучасний камін, і так необхідна на дачі піч одночасно По-друге, і що не менш важливо, розрахована вона на зниження витрати палива і підвищення ККД.

Піч-камін має дві топки — закриту і розміщену над нею відкриту зі знімною перегородкою між ними, виконаної у вигляді колосника. Димові канали обох топок розташовані в одній димовій трубі. Закрита топка відокремлена від відкритої плитних настилом з конфоркою. Під закритою топкою розташоване піддувало з дверкою.

Задня стінка утворена опалювальним щитком з однооборотной системою димових каналів, з’єднаних з основним димовим каналом. Для відключення опалювального щитка передбачена регулювальна заслінка.

При роботі печі-каміни із закритою топкою відкривають заслінку. Відбувається нагрів плитного настилу. Крім того, при проходженні димових газів з топки по каналах забезпечується нагрівання опалювального щитка.

При роботі в камінному режимі паливо спалюють в топці. При цьому нижню заслінку закривають, а верхню відкривають, знімають конфорку, а на її місце встановлюють колосник. У цьому режимі закрита топка служить зольником відкритою. Дверцята піддувала відкривають для поліпшення тяги. У цьому режимі можливо тільки опалення приміщення, тій же дачі.

ДЕТАЛІ КОНСТРУКЦІЇ:

1. закрита топка

2. дверцята

3. відкрита топка зі знімною перегородкою

4. колосник

5,6. димові канали закритою і відкритою топок

Короткий опис статті: каміни для дачі

Джерело: Піч-Камін для Дачі Креслення — Печі Каміни — Каталог статей — Домострой

Також ви можете прочитати