• Різне

  Піч камін Баварія Кахель Бароко і Арка

  05.10.2015

  Піч камін Баварія Кахель дров’яна

  Піч камін Баварія Кахель Бароко і Арка
  дров’яна піч камін Баварія з кахлями Купуючи опалювальне обладнання для дачі, більшість споживачів зупиняють свій вибір на різних модифікаціях твердопаливних обігрівачів. Основна причина вибору дров’яних обігрівачів — центральні газорозподільні системи відсутні, а використання геотермальних або електричних обігрівачів поки доступно далеко не всім по фінансовим критеріям.

  Люди прагнуть отримати опалювальний пристрій прикрашає інтер’єр кімнати вибирають піч Баварія Кахель стилю Бароко, вдало вписується і підкреслює будь класичний дизайн. Володіючи великою скляними дверцятами, пічки Баварія дозволяють насолоджуватися грою живого вогню, як і в звичайному каміні, тільки пожежна безпека такого пристрою набагато вище.

  Конструкція і принцип роботи:

  Обігрів приміщення відбувається за рахунок нагріву корпусу печі і за допомогою конвекційних каналів захованих між стінками корпусу. Нагрів корпусу і конвекційного теплообмінника відбувається в процесі спалювання звичайних дров. В економному режимі одного повноцінного завантаження палива вистачає на тривалу роботу, не менше 6-7 годин. Незважаючи на те, що корпус і топка печі виготовляються із сталі, а не з чавуну, збереження тепла досить висока — стінки камери згоряння обкладені зсередини шамотною цеглою. Така конструкція, поряд із 6 мм металом, використаних для створення топки, зумовлює тривалі терміни 25-30 років, при інтенсивному використанні.

  Зовнішній корпус виготовлений із сталевого сплаву товщиною не менше 3 мм і задекорований керамічними пластинами кахлями з хитромудрим візерунком. Кераміка не тільки надає естетичний зовнішній вигляд, але і дозволяє використовувати широку колірну гамму при створенні зовнішнього виду печі, не вдаючись до хімічних барвників.

  Піч камін Баварія Кахель Бароко і Арка
  дров’яну піч камін Баварія Кахель Арка Корпус каміна печі Баварія з кахлями виготовлений за принципом двостінного. Вільний простір між стінками є конвекційним каналом, ефективно обігрівати повітря приміщення, і істотно знижує нагрів зовнішнього корпусу печі. Окремі конвекційні канали розташовані на заслінки так, щоб потоки повітря обдували скло зсередини, автоматично очищаючи його від попелу утворюється і кіптяви.

  Подібна конструкція і використання конвекційного обігріву дозволяє домогтися високих показників ККД до 75-80%, що для твердопаливного обладнання є високим. Ще одним аспектом збільшує ККД є керамічні пластини, якими обкладена піч камін Баварія Кахель. Кераміка сама по собі є відмінним тепловим накопичувачем і теплоізолятором, зберігаючи максима тепла всередині печі. Деякі моделі печей камінів Баварія Кахель Арка оснащуються варильною поверхнею, для підігріву води або їжі на печі.

  Типи палива та умови його зберігання:

  Кахельні печі каміни Баварія здатні працювати практично на будь-якому типі твердого палива, починаючи з звичайних дров і закінчуючи вугіллям, але рекомендовано використовувати тільки натуральні дрова чи Біо брикети. Під час зберігання деревини для печі, необхідно стежити за вологістю, так як вологе дерево продукує багато диму з високим вмістом кіптяви і гару. ККД обладнання при використанні вологого дерева істотно нижче за необхідної витрати ресурсів на просушку енергоносія.

  Монтаж:

  Будь печі каміни Баварія Кахель з металевою кришкою або з заслінкою обладнаної скляною вставкою, встановлюються згідно з правилами монтажу звичайних дров’яних печей. Прилеглі до печі стіни і перекриття обов’язково обладнуються тепло відразливими екранами.

  Димохідний патрубок печі встановлений на тильній стороні, то сам димар зазвичай приховують усередині стіни. Для цього димохід повинен мати теплоізоляційним покриттям і не занадто сильно нагріватися. Як димохідної труби підійдуть керамічні. сендвіч або звичайні кам’яні димовідвідних системи.

  Переваги:

  Як і більшість дров’яних опалювальних пристроїв, кахельна піч володіє широким списком достоїнств:

  • Простота конструкції і використання довговічних надійних матеріалів, що зумовлюють тривалі терміни.
  • Використовуючи дрова в якості основного енергоносія, шкідливі викиди в атмосферу зводяться до мінімуму. Основний обсяг парів складає вуглекислий газ, перероблюваного зеленими насадженнями нашої планети.
  • Для багатьох регіонів дрова це не тільки самий доступний, але і найбільш дешевий вид палива.
  • Чудовий зовнішній вигляд, дозволить перетворити звичайну піч у родзинку інтер’єру.

  Короткий опис статті: піч камін баварія Піч камін Баварія Кахель відрізняється розкішним зовнішнім виглядом і відмінною надійністю. Середні експлуатаційні терміни обладнання становлять не менше 35 років, що в сукупності з високим

  Джерело: Піч камін Баварія Кахель Бароко і Арка

  Також ви можете прочитати