Піч буржуйка з газового балона на дровах своїми руками, креслення і пристрій

20.02.2017

Пічка — буржуйка з газового балона на дровах своїми руками — креслення і пристрій

Піч буржуйка з газового балона на дровах своїми руками, креслення і пристрій

Опалювальні системи, що працюють на твердому паливі, вважаються недостатньо практичними, але, з іншого боку, саме вони можуть стати відмінним рішенням, якщо необхідно заощадити гроші. Буржуйка з газового балона на дровах підходить для тих приміщень, які не потребують постійного обігріві. Часом виникає необхідність облаштувати опалювальну систему в заміському або дачному будинку.

Основний недолік даного приладу полягає в його швидкому охолодженні, однак буржуйка з балона може обкладатись цеглою для того, щоб вона охолола повільніше. Щоб вирішити проблему повільного розігріву, можна між цеглинами і металом залишити невеликий зазор.

Задаючись питанням, як зробити буржуйку з газового балона, потрібно зрозуміти, чи влаштує Вас такий опалювальний прилад. або потрібно шукати інше рішення. Буржуйка з газового балона своїми руками – – далеко не самий складно конструйований агрегат для досвідченого майстра. Якщо господар будинку вирішив облаштувати подібну опалювальну систему, але має лише невеликими знаннями і досвідом в темі, то потрібно скористатися відповідною інструкцією.

Буржуйка з газового балона

В заміських будинках і на дачах саморобні буржуйки з газового балона – не рідкість. Незважаючи на те, що така піч користувалася популярністю ще в першій половині минулого століття, люди до цих пір вважають за краще встановлювати їх у себе в гаражах або різних приміщеннях підсобного типу.

Буржуйка з газового балона на дровах найбільш проста у виготовленні. Якщо вдома є непотрібний газовий балон, то можна вважати, що корпус пічки вже готовий – для завершення робіт та ідеалізації у плані завершення процесів потрібно лише проробити отвори для зольника, а також отвір для підкладки дров. Буржуйка з газового балона може бути змонтована кількома способами — балон можна розмістити і у вертикальному та в горизонтальному положенні (найчастіше люди воліють використовувати горизонтальну схему).

Піч буржуйка з газового балона на дровах своїми руками, креслення і пристрій

Пічка — буржуйка з газового балона. креслення для виготовлення якої важливі, повинна проводитися послідовно. Насамперед, необхідно відрізати верхню частину балона. Всередину потрібно встановити колосникові ґрати (арматурний прут згинається «змійкою»). Колосники встановлюються в ємність, після чого приварюються. Для виготовлення передній частині береться лист сталі, на поверхню якого наносять контур, по діаметру рівний зовнішньому контуру балона.

Після того, як деталь буде вирізана всередині кола, потрібно буде відзначити два прямокутних отвори (перше буде використовуватися для подачі твердого палива, а друге необхідно буде розмістити під піддувалом). Отвори вирізаються з допомогою болгарки, а завіси, на які кріпляться дверки, приварюються до кришки.

Коли конструкція буде готова, її потрібно приварити до балона. В задній частині пристрою облаштовується димохід (форма і розмір підбираються по орієнтації на уподобання господаря), який виконується з металевої труби.

Робимо буржуйку своїми руками

Буржуйка з газового балона на дровах виготовлятися може самостійно. Під час її виготовлення треба дотримуватися деяких правил. Оскільки балон є закритим простором, необхідно створити умови для нормального горіння дров. Потрібно забезпечити оптимальний повітряний приплив, а також відтік диму (до речі, за приплив повітря буде відповідати піддувало печі).

В кришці відсіку для збору відходів горіння можна зробити спеціальні отвори (якщо цього не зробити, то доведеться відкривати кришку періодично). Буржуйка з газового балона повинна бути оснащена димарем, який потрібно зробити максимально якісно.

Піч буржуйка з газового балона на дровах своїми руками, креслення і пристрій

Засвоюючи тематичну інформацію, можна відзначити, що пічка — буржуйка з газового балона (креслення показують, що димар, в переважній більшості випадків, не повинен мати прямокутну форму) може бути не ідеальна в плані дотримання вимог. Зазначене в дужках у реченні вище умова пояснюється тим, що у разі встановлення прямого димоходу все тепло буде виявляється зовні.

Якщо проводиться буржуйка з газового балона своїми руками, то необхідно передбачити можливість доступу до окремих компонентів димоходу. Окремі люди вважають, що доступ не завжди необхідний, проте альтернативна точка зору вірна – доступ потрібен для того, щоб можна було проводити процедури очищення, так як забитий димохід сприятиме зменшенню тяги (це означає, що піч буде гріти гірше).

Буржуйки з пропанових балонів

«Як зробити буржуйку з газового балона?» – питання, який не втратив своєї актуальності. У кожної людини в гаражі, напевно, є безліч непотрібних речей, які можуть стати в нагоді — потрібно всього лише уважно придивитися (серед цих речей може виявитися і газовий балон).

Як з пропанового балону зробити буржуйку – таке питання часто задають в пошукових системах власники гаражів або підсобних приміщень. Пропанові балони найкраще підходять для цієї мети завдяки своїм габаритам. 50-літрові балони володіють достатньою товщиною для горіння дров. Крім того, балон важить небагато, унаслідок чого буржуйка з балона може бути споруджена навіть і однією людиною.

Перед початком облаштування печі потрібно пам’ятати про те, що в балоні може міститися газ — постарайтеся виконати всі процедури по його видаленню, щоб Ваша буржуйка з балона своїми руками була за визначенням пожежобезпечною.

Піч буржуйка з газового балона на дровах своїми руками, креслення і пристрій

Порекомендуйте цей матеріал вашим друзям в соціальних мережах

Ви можете натиснути на значок соціальної мережі і розмістити в своєму акаунті посилання на потрібний вам матеріал:

Короткий опис статті: дровітні своїми рук Питання, пов’язані з опалювальними системами, що актуальні під час настання холодів. Облаштування стаціонарної системи доступно не завжди — альтернативою може бути буржуйка. буржуйка з газового балона на дровах,як зробити буржуйку з газового балона,буржуйка з газового балона своїми руками,піч буржуйка з газового балона креслення,буржуйка з газового балона,як з пропанового балону зробити буржуйку,буржуйка з балона своїми руками,саморобні буржуйки з газового балона,буржуйка з балона

Джерело: Піч буржуйка з газового балона на дровах своїми руками — креслення і пристрій

Також ви можете прочитати