• Електричний камін

  Переваги і недоліки електричних камінів

  14.09.2015

  Переваги і недоліки електричних камінів ↓

  Установка традиційного дров’яного каміна вимагає не лише чималих коштів і залучення фахівців, але і певних умов — посиленого фундаменту або перекриття, наявності можливості встановити димар. Як правило, в звичайних багатоквартирних будинках встановити такий камін не представляється можливим, виняток становлять тільки квартири на останніх поверхах, де установка звичайного каміна вимагає спеціального дозволу та проведення великого обсягу робіт.

  Виходом із ситуації може стати електричний камін, який представляє собою електричну пальник, за зовнішнім виглядом повністю імітує традиційний камін. Сучасні виробники пропонують різні моделі з імітацією реального вогню, різними аксесуарами, будь-яких розмірів. Але перш, ніж приступити до вибору, необхідно вивчити всі переваги і недоліки електричних камінів.

  Основною перевагою електричного каміна є можливість встановити його в будь-якому приміщенні. Для цього не потрібно жодних дозволів, не потрібно проводити підготовчі ремонтні роботи, споруджувати димохід. Камін можна переносити з місця на місце, вимикати при необхідності. Експлуатація такого каміна повністю безпечна, так як в даному випадку не виділяється ніяких продуктів горіння, відсутня можливість загоряння, попадання диму в приміщення із-за неправильної зборки димаря чи помилки у складанні усієї конструкції. Важливо й те, що електрокамін не вимагає постійного спостереження, підкидання дров і вугілля, чищення з метою видалення золи і т. д.

  Електрокамін споживає мінімальну кількість електроенергії. В середньому звичайний камін в режимі імітації полум’я споживає близько 100 ватів в режимі обігріву приміщення — близько 1-2 кВт. Більшість сучасних моделей камінів оснащене спеціальними термостатами, завдяки яким можна підтримувати в приміщенні постійну температуру, уникаючи зайвих енерговитрат. Один електрокамін середньої величини здатний обігріти без інших опалювальних приладів приміщення, розмір якого становить до 20 квадратних метрів. Тому сьогодні електричні каміни використовують не тільки в якості декоративного елементу, але і як додатковий обігрівальний прилад, здатний виручити у випадку відключення системи опалення, підняти рівень температури в приміщенні при недостатньому опалюванні.

  Великою перевагою сучасних електричних камінів є просто величезний асортимент, пропонований виробниками. При виборі каміна також необхідно враховувати функціональне призначення приміщення, в якому він буде знаходитися. Так, для віталень вибирають каміни, виконані повністю з каменю, які здатні добре прогріти все приміщення і стати центром оригінального інтер’єру. Для невеликих приміщень краще всього вибирати кутові каміни, які здатні значно заощадити корисну площу. Для кабінетів, бібліотек підходять компактні електричні каміни з обробкою, яка включає елементи меблів, основні кольори декору.

  При установці електрокаміна необхідно враховувати освітлення. Найбільш вдалим варіантом стане розміщення каміна в стороні від потоку яскравого штучного або сонячного світла. Це дасть можливість насолоджуватися вогнем навіть у світлий час доби, а не тільки вночі, коли інших джерел світла вже немає.

  Електричний камін можна придбати і у вигляді вогнища-вставки, який можна використовувати як незвичайний елемент інтер’єру, найчастіше бажаний досвідченими дизайнерами і любителями всього оригінального. Такий камін-вставку можна вмонтувати в стіну, старовинний камін, меблі і т. д.

  Стандартний електричний камін має висотою близько 62 сантиметрів, шириною близько 52 сантиметрів і товщиною, яка варіюється в діапазоні від 12 до 24 сантиметрів. Чим більшою товщиною має вогнище, тим більше реалистично виглядає топка. Але для толстого вогнища необхідна більш глибока ніша, він займає більше місця.

  Ви знаходитесь на порталі про ремонт квартир та будинків, читаєте статтю «Переваги і недоліки електричних камінів». Ви можете знайти на нашому сайті багато інформації про дизайні, матеріалах для ремонту, перепланування, електрики, сантехніки та багато іншого. Для цього скористайтеся пошуковою рядком або розділами ліворуч.

  А також на сайті багато цікавого відео про ремонт квартир !

  Короткий опис статті: електричний камін Установка традиційного дров’яного каміна вимагає не лише чималих коштів і залучення фахівців, але і певних умов — посиленого фундаменту або перекриття, наявності можливості встановити, каміна, тільки, складають, квартири, останніх, виняток, можливим видається поверхах, такий, камін, звичайного, великого обсягу, робіт, проведення, дозволу, будинках, зажадає

  Джерело: Переваги і недоліки електричних камінів

  Також ви можете прочитати