• Різне

  Печі Термофор: огляд та відгуки

  20.02.2017

  Банна піч «Компакт» — ідеальне рішення для невеликих парилень

  Піч «Компакт» користується величезним споживчим попитом. За останній час ця модель зазнала значної модернізації: піч стала виглядати сучасно, був збільшений обсяг кам’янки. Для спрощеної установки продумали центральне розташування димоходу.

  Основні переваги печей «Компакт» полягають у їх доступною вартості і можливості встановлювати їх у сауні зі скромною площею. Неможливо не згадати про інших їх переваги перед іншими видами печей:

  1. Піч має спеціальну конструкцію, в результаті чого вона розігрівається дуже швидко, але при цьому задіюється мінімум дров. Поряд з цим допустимо застосовувати навісний і вмонтований бак, з допомогою якого відбуватиметься нагрівання води.
  2. Є велика кам’янка, де можна укладати багато каменів і довше прогрівати баню.
  3. В силу того, що труба розташована в центрі монтаж димаря може проводиться легко і швидко.
  4. Жаростійкий або конструкційна різновид сталі і всі зовнішні декоративні елементи виконані з високоякісних матеріалів.
  5. Завдяки отвору для спуску води надається можливість виводити її надлишок, якщо під час відпочинку в парній був перевищений полив каменів. Більш того, це запобігає корозії.
  6. Варто пам’ятати: топка з нержавійки біля печей компакт 12 є у моделей «INOX». Вибираючи пристрій, слід враховувати маркування «Л», яка свідчить про те, що дана модель оснащена топкою з хромованою легованої сталі.

  Піч «Гейзер» — джерело легкої пари в парильні

  Для того, щоб оцінити всі переваги цього агрегату доцільно ознайомитися з поняттям «легкої» і «важкої» пари. Якщо, на розжарені камені потрапляє вода, то відбувається відома всім реакція: певна частина рідини перетворюється в газоподібну форму, яка складається з повітря і мікроскопічних крапельок води. Така суміш вважається «сухим» і «легким» пором, який корисний для тіла людини. Інша частина рідини стає гарячим аерозолем, тобто «сирим» і «важким» пором. Особливістю печі «Гейзер» є те, що її складові елементи утворюють тільки «сухий» і «легкий» пар. Це дозволяє істотно поліпшити стан здоров’я за рахунок парильних процедур, а саме перебування в лазні перетворити в комфортний і гармонійний відпочинок.

  Конструкційні особливості печі «Гейзер» дуже прості. Завдяки спеціальному дозатору вода відразу потрапляє в закриту кам’янку, яка з усіх боків добре прогрівається полум’ям. У такому середовищі вода протягом декількох секунд закипає і перетворюється на пару. Коли кам’янка заповнюється, пар під сильним тиском потрапляє в гарячу трубу, а звідти в додаткову розпечену кам’янку. Проходячи крізь всі елементи конструкції, струмінь пара постійно вдаряється в розпечені поверхні. В результаті утворюється «легкий» і «сухий» пар.

  Піч «Гейзер» — є оптимальним варіантом для росіян лазень. Значна частина теплової енергії, яку виробляє агрегат спрямована на камені. В результаті температура нагрітого повітря в парильні залишається досить комфортною і м’якою.

  Піч-сітка «Sayana» — ексклюзивна модель для сучасних лазень

  Сітка-кам’янка «Sayana» оригінальна модель печі, яка довго зберігає тепло і гармонійно вписується в інтер’єр приміщення. Такий агрегат підходить для власників лазень, які розтоплюють парилку на тривалий час. Оскільки камені довго прогріваються, нагріти їх за годину-дві практично нереально. Однак добре прогріті камені будуть віддавати цілюща і м’яке тепло досить довго.

  Особливістю такої конструкції є те, що камені в ній знаходяться зовні, а не всередині, як у більшості моделей. Крім цього, з каменями можна трохи поекспериментувати. Можна віддати перевагу дорогим і кольоровим камінням, а можна вибрати такі, яке буде відповідати стилю приміщення лазні.

  Піч «Калина» — оптимальний варіант для просторих парилень

  Піч «Калина» — незамінний помічник для власників великих парилок. В процесі експлуатації вона здатна пригріти приміщення площею 24 кв. м. Найчастіше піч «Калина» встановлюють в кімнатах відпочинку, оскільки вільно палаюче полум’я, ефект якого вона створює, дозволяє відпочити і розслабитися гостям.

  Характерною особливістю агрегату є те, що в ній відсутня камені, які в більшості аналогічних моделей закриває вогонь. Часто власники замислюються над тим, що відкритий вогонь буде перегрівати парилку, проте цього не відбувається. Для господарів невеликих парилень, які все ж турбуються перегрівом приміщення, це питання можна вирішити з допомогою баз-картону. Для цього, потрібно вирізати коло і приклейте його до стінки печі. Такий підхід дозволить закрити кам’янку з торців. Так вона буде менше остигати, а відповідно топити безперервно не доведеться.

  Оновлена модель печі «Ангара»

  «Ангара» — відома на території Росії піч для парилки, яка користується підвищеним попитом протягом декількох років. Останні її моделі комплектуються новою закритою кам’янкою. Всередині її функціонує круговий потік полум’я, завдяки якому камені прогріваються до 600 ° С.

  Піч «Ангара» зазначається концепцією термічної ровнопрочности, тобто деталі на які спрямовані механічні і термічні навантаження мають товщину 1,5 рази більше, ніж інші. Крім цього, в ній значно прискорений процес нагріву води, оскільки здійснюється він відразу від полум’я.

  Функціонує піч ангара за двома основними принципами:

  камені розташований зовні, а вогонь всередині;

  Такий принцип характерний старим моделям «Ангара», в ній для підвищення тепловіддачі кам’янки монтували хорошу вентиляцію.

  камені знаходиться всередині, а вогонь ззовні;

  в таких моделях «Ангари» кам’янка зі всіх сторін оточена полум’ям, а каміння в ній прогрівається швидко і якісно. Такий підхід дозволяє використовувати парилку через пару годин.

  Піч «Тунгуска» — лідер продажів в Росії

  Піч Тунгуска — класична модель дров’яної печі, яка займає позиції лідера продажів вже більше 15 років. Призначена вона для парилень площа якої не перевищує 16 кубічних метрів. Проект банної печі розроблено в 2001 році, з цього часу вона кілька разів піддавалася істотним змінам і модифікувалася. Саме тому в сьогоднішніх умовах представлена вдосконалена модель, яка має численні переваги перед аналогічними моделями, а саме:

  удосконалено переміщення конвекційного потоку;

  У сучасних моделях він проходить верхньому периметру печі.

  розроблено екранування інфрачервоного випромінювання від печі;

  Вона здійснюється спеціальним суцільним зовнішнім кожухом, в якому відсутні вентиляційні отвори.

  Проте, більшість банщиків схиляється до думки, що систематична конвенція в процесі роботи печі призводить до значного підйому температури і надмірного пересушування повітря. Крім цього, пересушує парилку і перегрітий екран. Усунути ці недоліки можна встановивши економайзер в димар, і здійснивши кам’яне облицювання печі.

  Характеристика печей «Термофор» у порівнянні з моделями інших виробників

  Печі Термофор — ідеальний варіант для парилень, вони мають стильний дизайн, який можна підібрати під інтер’єр приміщення і великий спектр функціональних можливостей. Широкий модельний ряд агрегатів дозволяє підібрати саме таку установку, яка найбільше відповідатиме площі парилки, а не перегрівати і не пересушувати повітря в ній. Однак у більшості власників і любителів лазні виробився специфічний стереотип, при якому ідеальною є парильня, в якій в кам’янці відкриті камені, а температура становить + 100. Саме таку піч вони шукаю в спеціалізованих магазинах. Як наслідок такі печі користуються попитом і швидко продаються. Проте справжні цінителі російської лазні не є прихильниками такого стереотипу, вони шукають технічно досконалі моделі печей, які є більш якісними та ефективними.

  Короткий опис статті: телевізор над каміном відгуки Печі для лазні Термофор: огляд та відгуки Печі для лазні Термофор

  Джерело: Печі Термофор: огляд та відгуки

  Також ви можете прочитати