Печі та каміни з цегли

18.09.2015

Печі і каміни з цегли

Відправлено Admincementa Пт, 07/27/2012 — 09:39

Незважаючи на те, що власники котеджів і заміських дач мають можливість провести будь-яку систему опалення, все ж, пічне є найбільш популярним. В основному це пов’язано з тим, що піч дозволяє насолодитися незвичайним теплом і досить романтичною обстановкою. Крім того, навіть якщо немає бажання встановлювати піч, від каміна вже точно ніхто не відмовиться.

Що краще цегляну піч або камін?

Печі та каміни з цегли
Перш, ніж вирішити, чи варто Вам встановлювати піч або краще віддати перевагу каміна все залежить безпосередньо від побажань. Але все ж, необхідно розглянути їх основні призначення. Так, печі з цегли бувають трьох видів:

— опалювальні;

— варильні;

— опалювально-варочні.

З назви стає зрозуміло, що опалювальна піч призначена тільки для обігріву приміщень. При цьому конструкція вибирається залежно від площі і частоти експлуатації. Що стосується варочних печей, то вони призначені тільки для приготування їжі, нагрівання води тощо. А ось, опалювально-варильні печі, є універсальним варіантом, тому що на них можна приготувати їжу і прогріти весь будинок.

Каміни з цегли більшою мірою виконують роль естетичного оздоблення приміщення. Тому як з їх допомогою можна опалити тільки одну кімнату. Але, якщо Ви хочете, щоб у приміщенні був особливий мікроклімат і незвичайний дизайн, тоді камін, це саме те, що потрібно.

Необхідно враховувати, що цегляні печі і каміни повинні мати димар і додаткову вентиляційну систему. Саме тому дуже важливо, щоб проектом займався справжній професіонал, який враховує розмір опалювального приміщення, вид палива і безпосередньо призначення. Адже камін з цегли може встановлюватися в таких приміщеннях як лазня. Відповідно, необхідно враховувати, що він буде піддаватися підвищеної вологості, а значить, матеріал повинен бути не просто вогнестійким, але і вологостійким. Для цього потрібно підібрати цегла, який має відповідні технічні характеристики.

Що стосується кладки печі або каміна, то до цього процесу треба підійти вкрай уважно. Крім того, що це відмінні декоративні елементи, все ж вони виконують роль опалювальної системи. Так що, надати кладку слід професіоналам, інакше, якщо щось буде зроблено неправильно, то це спричинить масу проблем, які в подальшому непросто виправити.

Крім того, вибираючи матеріал, зверніть увагу, що самим міцним, не вибагливим і естетично красивим, є червона цегла. При цьому, можна підібрати цегла певного відтінку, це дозволить підкреслити загальний інтер’єр.

    Увійдіть щоб додавати коментарі

Короткий опис статті: каміни з цегли Необхідно враховувати, що печі і каміни з цегли повинні мати димар і додаткову вентиляційну систему Печі і каміни з цегли

Джерело: Печі і каміни з цегли

Також ви можете прочитати