• Каміни і печі

  Печі-каміни на дровах і пелетах: особливості, відмінності, рекомендації

  02.10.2015

  Печі-каміни на дровах і пелетах

  Печі-каміни на дровах .

  Витрати ручної праці. Принцип здається простим: укласти і запалити поліна. Однак для того щоб забезпечити ефективне і чисте згорання, особливо у великих сучасних топках, необхідно використовувати різні ноу-хау, насамперед, слід забезпечити оптимальну подачу повітря. В основному камін оснащується механічною заслінкою, яка використовується для регулювання повітря на горіння та вторинної подачі повітря на скло, для захисту від кіптяви. Також слід попрацювати руками при підготовці деревини.

  Затишок. Завдяки великому склу прекрасний вид на вогонь. Може випромінюватися занадто багато тепла, внаслідок чого температура в кімнаті може бути вище комфортною. Той, у кого є можливість закупівлі дешевих дров може дуже вигідно опалюватися камінної піччю. Працює без електрики.

  Підведення гарячої води. Піч зі спеціальним теплообмінником направляє частину тепла в накопичувальний бойлер з водою. Це дозволяє використовувати піч в якості системи центрального опалення і зменшити ймовірність перегріву приміщення.

  Печі-каміни на пелетах .

  З черв’ячною передачею. Невеликі пелети роблять можливим автоматичний режим роботи системи опалення. Кімнатний термостат запускає гвинтовий конвеєр для подачі нового палива з резервуара в маленьку камеру згоряння. Займання відбувається з допомогою електроніки. Також самостійно камінна піч регулює і подачу повітря. Однак, повністю без ручного режиму не обійтись. Кожні пару днів ви повинні наповнювати резервуар пелетами, прибирати золу і чистити вогнетривке скло.

  Ефективні та екологічно чисті. Автоматичний режим з пелетами робить згоряння більш ефективним, і перешкоджає перегріву повітря в приміщенні. Вузька камера згоряння і маленьке скло при цьому, зменшують створений камінної піччю затишок.

  Підведення гарячої води. Нагрівання води в накопичувальному бойлері здійснюється відносно просто і зручно. При необхідності, датчик температури забезпечує автоматичний нагрівання.

  Зауваження редакції .

  З усіх камінних печей на дровах, найкраще зарекомендували себе тільки дві моделі: Hase Jena і камінна піч Hark 44 GT Ecoplus. оснащена пиловловлюючим фільтром. Якщо ви хочете використовувати деревину більш рівномірно, можна вибрати піч на пелетах, яка в поєднанні з резервуаром з гарячою водою використовується в якості автоматичної системи опалення. Особливо гарні моделі Calimax Twist 06, Westfeuer Pueblo Aqua і Wodtke BM 01 ivo.tec. Печі без підведення води вимагають набагато менше витрат і, отже — дешевше. Однак печі на пелетах дозволяють обігрівати кімнату в автоматичному режимі. Найкраща модель: Rika Como. Альтернативна модель Haas + Sohn Pelletto 417.08 .

  Короткий опис статті: каміни і печі Особливості і отличияи печей камінів на дровах і пелетах; камін, каміни, камінні печі, пелети, ціна каміна, печі, піч, опалення деревиною, hark;

  Джерело: Печі-каміни на дровах і пелетах: особливості, відмінності, рекомендації

  Також ви можете прочитати