• Кутові каміни

  Печі, каміни кутові статті від компанії «Теплодар-Україна.

  22.09.2015

  Печі — каміни кутові

  Печі, каміни кутові статті від компанії «Теплодар-Україна.

  Печі каміни кутові встановлюються на стику стін. Вони служать не тільки джерелом тепла, але і прикрасою приміщення. З архітектурної точки зору такого роду обігрівачі полегшують інтер’єр і кути округляють. Кутові печі-каміни можуть опалювати не тільки будинок, але і окрему баню.

  Розглянемо домашній опалювально-варильний камін ОВ-120. Він Виробляється компанією «Теплодар», має кутовий і прямий тип установки. Опалювальне приміщення становить до 120м². Такі печі каміни кутові мають розміри 1000х650х550 мм. Печі такого типу економлять місце завдяки кутовий установки. При цьому зберігаючи усі переваги стандартного каміна. Скромний зовнішній вигляд, висока тепловіддача і функціональність – все це поєднують в собі печі каміни кутові. Камін оснащений панарамной топкою і має високий ККД у порівнянні з іншими печами. Корпус печі виконаний з якісної сталі, що дозволяє значно збільшити термін служби обігрівача. Тепло-технічні характеристики печі-каміна значно підвищує корпус-конвектор. Всередині топки розташована система внутрішніх дефлекторів, яка підвищує ККД. У той же час вона знижує витрату дров і зменшує кількість газових викидів. Каміни для дому відрізняються не тільки класичним дизайнерським рішенням, але і функціональністю. Печі каміни кутові оснащені варильною поверхнею, яка служить для приготування і розігрівання їжі. При покупці однієї печі ви отримуєте: камін, опалювальну систему і плиту. Що може бути комфортнішим для заміського будинку?

  Компанія «Теплодар» також пропонує печі-каміни «Вертикаль», які виробляються в двох модифікаціях: «Металіка» і «Кераміка». Опалювально-варильна піч для дачі виготовлена з таких термостійких матеріалів, як сталь та чавун. Завдяки своїй потужності, кутова піч-камін здатна опалювати приміщення до 120 куб. м. В комплект печей «Вертикаль» входять тепловідводи, що дозволяють обігрівати суміжні приміщення. Конструкція кутовий печі-каміна передбачає вертикальну завантаження полін, завдяки специфічній вертикальної топки.

  Печі каміни кутові прикрасять ваш інтер’єр і внесуть в нього оригінальність. Висока функціональність ідеально доповнюється якісною роботою обігрівальної системи. Купити кутові печі-каміни ви можете у представників компанії «Теплодар Україна» з доставкою по всій Україні.

  Короткий опис статті: кутові каміни Печі — каміни кутові. Цікаві факти, корисні рекомендації про будівництві та обладнанні для лазень. Не пропустіть оновлення рубрики!

  Джерело: Печі — каміни кутові — статті від компанії «Теплодар-Україна»

  Також ви можете прочитати