• Печі каміни

  Печі-каміни для дачі своїми руками, особливості печей з водяним

  14.09.2015

  Печі-каміни для дачі своїми руками, особливості печей з водяним контуром і тривалого горіння, чавунні і цегляні печі-каміни для дому

  Краса відкритого полум’я воістину зачаровує і створює якусь родзинку інтер’єру заміського або житлового будинку, тим самим підкреслюючи індивідуальність обстановки житла. Завдяки саме цій властивості все більше людей при облаштуванні свого заміського будинку зводять піч-камін для дачі своїми руками. Багато використовують цей елемент декору виключно у вигляді естетичної складової, інші ж навпаки, переслідують прагматичні цілі, застосовуючи його в якості повноцінного елемента обігріву, а також для опалення бань і приготування їжі.

  Чавунні, цегляні та металеві печі-каміни з димоходом і без: що вибрати

  Цей необхідний в господарстві опалювальний прилад може бути виконаний з різноманітних матеріалів. Сучасний ринок опалювального обладнання пропонує металеві печі-каміни тривалого горіння, а також вироби у чавунному виконанні. Цегляний же варіант встановлюється на виділеній площі своїми силами.

  Різноманітним є і пристрій топки залежно від споживаного палива. При роботі печі каміни тривалого горіння можуть використовуватися тверді види палива, такі як дрова, вугілля або скраплений газ, при наявності централізованого його підведення до будинку. Зазвичай газ, як вид палива, використовують в металевих ичугунных печах, камінах, фото яких тут представлено.

  Існують фронтальні (звичайні) моделі, розташовані уздовж стіни. Однак більш естетично привабливими та затребуваними являютсяугловые печі каміни, з винесенням камінної топки в кутове простір приміщення.

  Завдяки різноманітним видам виконання ви зможете вибрати компактну конструкцію. Якщо ж у вас немає повноцінного місця для приготування їжі, то камінні печі з плитою та духовкою відмінно впораються з даною функцією. Прекрасним варіантом є використання каміна для лазні з можливістю створення відмінних температурних умов в парильні.

  Опалювальні печі-каміни з теплообмінником дозволяють одночасно підігрівати воду, а моделі печей-камінів з водяним контуром є хорошими котлами для централізованого опалення всього будинку.

  Особливості кладки і будівництва печей і камінів з цегли

  Розглянемо, як встановити піч камін своїми руками для отримання конструкції, що відповідає всім необхідним індивідуальним вимогам. Нижче буде подано план, за яким виконується даний вид робіт.

  Для початку необхідно правильно вибрати місце під кладку. Якщо ж ви надумали побудувати піч камін для будинку з цегли в готовій будівлі, необхідно його вибрати так, щоб сама конструкція, а також проходження димоходу не вимагала демонтажу несучих перекриттів і крокв і була максимально зручною в плані пожежної безпеки.

  Короткий опис статті: печі каміни Печі і каміни необов’язково розділяти на дві окремі конструкції. Куди зручніше використовувати одну установку і для обігріву житла, і для приготування їжі, печі і каміни для дачі,чавунні печі каміни,печі і каміни своїми руками

  Джерело: Печі-каміни для дачі своїми руками, особливості печей з водяним контуром і тривалого горіння, чавунні і цегляні печі-каміни для дому

  Також ви можете прочитати