• Каміни для дачі

  Печі каміни для дачі: фото, види, переваги

  14.09.2015

  Печі каміни для дачі: фото, види, переваги

  Свій будинок » Каміни » Печі каміни для дачі: фото, види, переваги

  Сучасні печі-каміни для дачі, фото яких можна знайти на відповідних ресурсах в Мережі, куди більш популярні серед покупців, ніж традиційні стаціонарні опалювальні прилади. У цьому немає нічого дивного, адже вони прості в монтажі, займають небагато місця і до того ж дуже економічні у витраті палива.

  Сучасні печі-каміни – доступні і економічні прилади.

  Печі-каміни на дачі використовуються не так часто, адже пік відвідуваності заміського будинку зазвичай припадає на теплу пору року. За призначенням, тобто з метою опалення приміщення такі пристрої застосовують звичайно лише кілька разів за зиму і холодної сирої восени. В інший час топити пічку на повну потужність немає ніякої необхідності. Тут-то і виявляються переваги сучасних печей-камінів з закритим грубником. Прикривши скляні дверцята, можна зменшити доступ кисню і знизити активність горіння полін. Завдяки такій економічній роботі печі можна спостерігати за переливами полум’я і при цьому не знемагати від набридливої спеки. У такому режимі пристрій може функціонувати до десяти годин всього на одній закладці дров.

  Особливості вибору печі-каміна для дачі.

  З фото печі каміна на дачі можна судити про те, наскільки широкий вибір цих пристроїв на сучасному ринку. Величезний асортимент представлених товарів вимагає серйозного підходу до вибору опалювальних приладів. Так, перш ніж оплачувати покупку, слід звернути увагу на матеріал, з якого зроблена топка. Ідеальний варіант – чавун. Він відрізняється високою міцністю і жаростійкість ю, міцна кристалічна решітка виключає ризик руйнування під впливом високих температур. В процесі нагрівання ця решітка стає слабкішим, але при охолодженні вона повертається в нормальний стан.

  Основна перевага топок з чавуну полягає в тому, що вони виконуються способом лиття і не мають швів. Це сприяє рівномірному розподілу фізичної і теплового навантаження. Опалювальні прилади з такою топкою куди більш ефективні, ніж печі і каміни для дачі з цегли, фото яких представлені на тематичних інтернет-сайтах.

  Можливий варіант придбання печі-каміна зі сталевою топкою. Така топка зазвичай виготовляється двошаровою, перший шар роблять з легованої сталі, другий – з шамоту або чавуну. Новітні опалювально-вароа чние прилади відрізняються системою вторинного допалювання. Вона дає угарному газу можливість тліти навіть тоді, коли дверцята щільно закрита.

  Більшість сучасних печей-камінів обладнані системою подачі повітряного потоку в топку. Якщо для опалення використовують недостатньо сухі поліна, які погано горять, температура в печі низька. Для того, щоб дрова розгорілися краще, термостат відкриває заслінку і збільшує подачу повітря. Якщо ж полум’я занадто велике, система спрацьовує у зворотному напрямку.

  Фотографії до статті:
  Відео до статті «Печі каміни для дачі: фото, види, переваги»:

  Короткий опис статті: каміни для дачі Сучасні печі-каміни для дачі, фото яких можна знайти на відповідних ресурсах в Мережі, куди більш популярні серед покупців, ніж традиційні

  Джерело: Печі каміни для дачі: фото, види, переваги

  Також ви можете прочитати