• Печі каміни

  Печі і каміни в Бутово

  23.09.2015

  Печі і каміни в Бутово

  Без перебільшення буде сказано, що самим популярним і активно купують будівельним матеріалом сучасності, спеціально призначеним для укладання доріжок, є тротуарна плитка. Крім основної приналежності даний будматеріал має багато

  Опалення в будинку

  Печі і каміни в Бутово
  Організація системи опалення — один з найважливіших питань при будівництві індивідуального котеджу. І підійти до вирішення цього питання потрібно дуже відповідально, адже від опалення залежить Ваш комфорт проживання в будинку. Для повноцінного обігріву житла потрібно встановити котел, прокласти труби по всьому будинку, встановити радіатори в кімнатах – і це тільки основні роботи, які необхідно виконати. Робиться все це до початку внутрішньої обробки приміщень.

  Для влаштування системи опалення обов’язково необхідний спеціальний проект, інакше Ви витратите значні кошти, а бажаного ефекту можете не отримати. Так само варто довірити монтаж системи грамотним фахівцям. Їх підтримкою і знаннями можна скористатися при виборі обладнання, матеріалів, а так само для прийняття оптимальних технічних рішень. Тільки грамотний фахівець допоможе Вам зробити все найбільш оптимальним чином, виходячи з Ваших потреб і враховуючи Ваші матеріальні можливості.

  Тим не менше, основні питання щодо облаштування опалення у Вашому будинку все-таки доведеться вирішувати самостійно. Тільки Ви можете вибрати підходящий варіант проекту, Вам же доведеться вирішувати питання покупки і доставки необхідних матеріалів, а так само шукати і наймати фахівців.

  З самого початку при влаштуванні опалення в будинку необхідно визначиться з принципової схеми системи опалення. Тут вибір стоїть між одно — або двотрубної системами. Відмінність систем — в послідовності підключення опалювальних приладів: з однотрубної схемою всі елементи підключаються послідовно, і вода циркулює по одному замкнутому колу.

  В двотрубної системі опалювальні елементи включаються паралельно. Є два контури, які між собою не замикаються. За прямим контуру йде гаряча вода від котла в радіатори, а по зворотному – вона надходить назад в котел. У зворотний трубу охолоджена вода стікає з радіаторів. Печі і каміни в Бутово

  Перевагами однотрубної системи є її більш простий монтаж, менший витрата матеріалів, і як наслідок менша загальна вартість. Однак така система підходить тільки для обігріву будинків з невеликою площею і в разі, якщо, крім радіаторів, більше нічого не передбачено. Якщо ж будинок досить великий, має два або кілька поверхів або площу понад 100 квадратних метрів, якщо є необхідність підключення різних типів опалювальних приладів, то потрібно використовувати двотрубну схему системи опалення.

  Короткий опис статті: печі та каміни Вся необхідна інформація про печі, каміни, топки печі, каміни, топки, дрова, печі в Бутово, каміни в Бутово, каміни і печі в Бутово

  Джерело: Печі і каміни в Бутово

  Також ви можете прочитати