Печі для російської лазні Теклар

13.09.2015

Печі для російської лазні Теклар

Печі для російської лазні Теклар

Реальні переваги банних печей Теклар :

 • використовувані стали — легована жаростійка нержавіюча сталь AISI 430 і жароміцний хромонікелева сталь AISI 321 товщиною від 4 до 20 мм;
 • закрита кам’янка. термоізольована з усіх сторін для найкращого нагрівання каменів;
 • спеціальна безпечна система подачі води в нижню зону кам’янки;
 • керована конвекція;
 • захисний екран з керамічних матеріалів;
 • різноманітність комплектацій на будь-який смак, в т. ч. печі-каміни;
 • підключення систем нагріву води та опалення;
 • топка з суміжного приміщення;
 • професійна лінійка печей ;
 • модифікація печі за Вашим бажанням (установка газового обладнання тощо);
 • термін служби печей до 30 років і більше.

Доставка в будь-який регіон Росії та світу!

Метало-кам’яні печі для лазні Теклар — результат оптимального поєднання переваг традиційних теплоємних цегляних печей-кам’янок і металевих печей, що став стандартом для цілого покоління сучасних печей для російської лазні.

Атмосфера справжньої російської лазні, висока швидкість прогріву парної, регульована в широких межах потужність, простота експлуатації і обслуговування, висока надійність у поєднанні з величезним терміном служби завдяки використанню передових матеріалів та технологій – ось неповний список отриманих в результаті якостей.

Серце печі Теклар – закрита кам’янка. Тільки печі для лазні із закритою кам’янкою можуть дати справжній легкий висококласний пар, необхідний для російської лазні: тільки в закритій кам’янці, розташованої в центрі сталевого ядра печі, камені можуть досягти потрібної температури — до 500 °С і вище.

Масивний, теплозахисний, теплоакумулюючу захисний екран (з цегли, талькохлорита або аналогічних матеріалів) захищає від надмірного теплового випромінювання розжарених стінок топки і газоходи сталевого ядра банної печі і створює комфортне м’яке тепло. Удосконалена конструкція печі спеціально оптимізована під обкладку цеглою, тому організація екрану проста і зручна. Експлуатація печі здійснюється тільки з захисним екраном.

Всі печі можуть оснащуватися теплообмінниками, що підключаються до зовнішніх накопичувальних баків для води для створення повноцінних безпечних систем нагріву води. Це дозволяє вирішувати будь-які завдання опалення та гарячого водопостачання в бані: водяного опалення приміщень, нагрівання теплих підлог, нагрівання води в басейні, подачі гарячої води в душові і т. д.

У виробництві банних печей використовуються найсучасніші технології металообробки: лазерний розкрій металу і зварювання металу неплавким вольфрамовим електродом в середовищі захисних інертних газів. У конструкції печей застосовані найсучасніші жаростійкі і жароміцні матеріали, що поєднують в собі високу окалійну стійкість, теплопровідність, стійкість до эрозионному, хімічному впливу високотемпературних продуктів згоряння, що гарантує надійність і тривалу (30 років і більше) успішну роботу печей.

Банні печі Теклар розроблялися (а не адаптувалися) спеціально для російської лазні, представлені на ринку з 2002 року.

Печі Теклар представлені широким модельним рядом, що включає в себе печі і для невеликої сімейної або гостьовий лазні і печі для особливо великих парних (до 100 м² і вище) та професійного застосування.

 • Ви легко створите комфортний мікроклімат справжньої російської лазні.
 • Ви заощадите на будівництві великої цегляної печі, отримавши всі переваги цегляних печей-кам’янок у подарунок.
 • Ви вирішите всі проблеми гарячого водопостачання та опалення без додаткових витрат.
 • Печі з захисним екраном компактна і не займає багато місця в парній, що дозволить Вам з задоволенням насолодитися повноцінним відпочинком в будь за розміром бані.
 • Ви отримаєте справжній легкий висококласний пар і м’яке тепло, приємне для душі і тіла.

Банні печі «Теклар» поєднують в собі кращі характеристики російських печей, сучасні технології, найвищу якість і розумну ціну. Така піч стане надійною основою справжньої російської лазні з цим легким паром, і подарує Вам чимало приємних хвилин!

Приємних Вам покупок і легкого пара!

Короткий опис статті: піч для російської лазні Печі для російської лазні Теклар. Виробництво банних печей. Печі для лазні із закритою кам’янкою і теплообмінником з нержавіючої сталі. Обладнання для лазень. теклар, кам’янка, піч, лазня, закрита кам’янка, цегляний екран, печі для лазні, печі для лазні з нержавійки, печі для російської лазні, печі із закритою кам’янкою, печі для лазні з теплообмінником, дров’яна піч для лазні, піч кам’янка, піч для лазні

Джерело: Печі для російської лазні Теклар

Також ви можете прочитати