• Топки для камінів

  Печі для лазні, Опалювальні печі, Димоходи великий модельний ряд у місті Санкт-Петербург.

  29.09.2015

  Не так давно вибираючи піч у лазню, перевага завжди намагалися віддати закордонним виробникам. Але ситуація докорінно змінилася. Якість зарубіжних печей гірше не стало, але на вітчизняному ринку з’явилися виробники, які складають їм гідну конкуренцію. І одну з лідируючих позицій на ринку залізних печей гідно займає компанія «Термофор».

  Печі «Термофор»

  Вироби, що виробляє компанія «Термофор» мають безліч переваг і відрізняються надійністю, естетичним дизайном і продуманою конструкцією. Крім того компанія пропонує широкий асортимент печей, який здатний задовольнити будь-які потреби покупця. Асортимент варіюється від печей для самих маленьких приміщень парних, що не перевищують 4 квадратних метрів, до приміщень великого об’єму, до 50 кубічних метрів.

  Ще однією перевагою печей є матеріал. Всі вони випускаються з високолегованої сталі. Це нержавіюча сталь, яка нейтральна в хімічному плані до будь навколишньому середовищу. Такий матеріал дозволяє надійно експлуатувати печі протягом тривалого періоду і запобігає надмірне утворення окалини. Крім того завдяки матеріалу кисень в парильні не випалюється.

  Печі «Термофор» досить швидко прогрівають повітря в парильні. Здійснюється це за рахунок лабіринтового газоходу. Печі обладнані скляними дверцятами, які дозволяють контролювати процес горіння, і створюють приємну атмосферу. Панорамні двері зі скла випускаються в різних форматах і через них добре видно, коли необхідно додати дров або розворушити ті, що горять.

  У багатьох конструкціях печей передбачений кожух-конвектор. Він дозволяє прискорити прогрівання приміщення парної. Так само завдяки йому екранується жорстке теплове випромінювання топлення. І ви можете бути впевнені, що будь-який випадок життя вам підійде піч компанії «Термофор».

  Великий модельний ряд банних печей і котлів.

  У нашому інтернет-магазині вас чекає досить великий і різноманітний асортимент, це модельний ряд печей і котлів.

  Ми працюємо р. в Санкт – Петербург і нашою спеціалізацією є печі для лазень і саун, також це сучасні і якісні печі та котли для експлуатації будинку. Наш асортимент пропонує відвідувачам наступні групи товарів:

  Печі для лазні, Опалювальні печі, Димоходи великий модельний ряд у місті Санкт-Петербург.
  Банні печі, а також печі для саун працюють на дровах (економ клас, або ж

  середнього, експертної або VIP класу). Ми пропонуємо своїм відвідувачам р азовые – кам’янки,

  що встановлюються в саунах, високої якості виконання, при необхідності ви підберете

  необхідний бак або ємність для наповнення водою. Ви не знаєте де придбати банні

  приналежності? Ми і про це подбали, і пропонуємо вашій увазі камені,

  різні дерев’яні аксесуари, світильники і вироби, виконані з повсті. Для

  того щоб сама процедура була максимально комфортною і насиченою ви зможете в

  нас придбати ефірні олії та різні трави. Одним словом, зайшовши в наш магазин, ви

  Короткий опис статті: топки для камінів Печі для лазні, Опалювальні печі, Опалювальні котли, Піч для лазні, Котли, Димоходи, Камені для лазні, Піч, Печі для сауни, Банна піч, Termofor, Купити піч, Мангали, магазин печей, Термофор в спб, Термофор спб, спб, Термофор в санкт петербург, ктк пітер

  Джерело: Печі для лазні, Опалювальні печі, Димоходи великий модельний ряд у місті Санкт-Петербург. : Продукція

  Також ви можете прочитати