• Печі каміни

  Печі для лазні, дачі та будинки на ПечиКамины.ру

  14.09.2015

  Печі для лазні, дачі та будинки

  Баня — місце, де кожен з нас може не просто відпочити і добре помитися, але й очистити організм, скинувши всі напругу і негатив. Одним словом, повне розслаблення душі і тіла. Але щоб такий відпочинок був повноцінним і комфортним, лазня повинна не тільки мати якісну обробку, але і відповідати всім нормам якості і вимогам безпеки. Все це досягається за допомогою сучасного обладнання для обігріву лазні і сауни. Хороша піч зробить кожен похід в парну прекрасною розрядкою і допоможе організувати справжній чоловічий відпочинок.

  Але хороша піч або камін потрібна не тільки в лазню і сауну, але і в дачний будинок або заміський котедж. Чим тепліше буде в будинку в зимовий час, тим більше вам буде хотітися проводити час за містом. Там, де немає міського шуму, суєти і вихлопних газів, а повітря чисте і вся обстановка сприяє гарному відпочинку. Зимові морози – не привід сидіти в чотирьох стінах тісної міської квартири. Особливо якщо ваш дачний будиночок обладнаний якісним каміном, ефективно вирішує проблеми відсутності тепла.

  Печі для лазні, дачі та будинки на ПечиКамины.ру

  Компанія ПечиКамины.ру

  Наша компанія реалізує обладнання для обігріву будинку і лазні з 1998 року. В нашому асортименті печі для дачних будинків і лазень, каміни і печі-каміни, функціональні опалювальні печі для дому та багато іншого. Загляньте в один з наших магазинів. і ви з легкістю, знайдете саме те, що вам потрібно, щоб зробити свій будинок теплим і затишним! Ми пропонуємо широкий вибір печей і додаткового обладнання. За бажанням клієнта наші фахівці здійснюють монтаж купленої вами печі або каміна.

  Дача або заміський будинок без власної лазні або сауни — вчорашній день. Вибір печі для лазні повинен виходити з ваших переваг:

  — Для російської лазні підійде піч накопичувального дії, створює дрібнодисперсний комфортний пар і акумулююча оксамитове тепло.

  — Для фінської сауни варто вибирати топковий конвекційний агрегат для створення гарячого і сухого пара.

  Як вибрати піч для лазні

  Якщо ви ще не визначилися з тим, якою буде ваша майбутня парна, ми з радістю вам допоможемо. Наша спеціалізація — печі та аналогічне обладнання. Ми пропонуємо вам широкий вибір електричних печей для сауни або дерев’яних для опалення будинку та лазні.

  Не знаєте, якою саме має бути ваша піч? Читайте уважно, вона повинна відповідати наступним критеріям:

  1. Здатність нагрівати воду до необхідної температури;

  2. Володіти достатньою потужністю, щоб повноцінно висушувати лазню після використання (цей параметр особливо важливий, адже саме завдяки йому визначається чистота повітря в лазні і її довговічність);

  3. Створювати пар відповідної якості для заданої площі парної;

  Абсолютно відповідати всім нормам безпеки для здоров’я і життя, а також для збереження самої лазні. На жаль, печей, які можна було б назвати повністю безпечними, просто не існує, адже всі вони створюють високі температури, а це великий ризик загоряння. Однак, він мінімізується завдяки правильній конструкції якісної печі — вона повинна бути досить досконалою для того, щоб виключити можливість опіку або короткого замикання;

  Мати надійний захист від виділення в простір лазні будь-яких продуктів згоряння.

  Печі для лазні, дачі та будинки на ПечиКамины.ру

  Як не допустити помилок при виборі і куди встановити піч

  Прийнявши рішення про купівлю печі і приступивши до вибору, не женіться за великою потужністю. Якщо ви не будете використовувати цю потужність в повну силу, то навіщо за неї переплачувати? До питання вибору варто підходити виважено. Проконсультуйтеся з нашими фахівцями – вони завжди готові допомогти вам порадою і професійними рекомендаціями. Для захисту поверхні в парній, яка може з легкістю займатися, придбайте для печі-кам’янки спеціальні екрани – вони допоможуть підсилити захист від загоряння.

  Співвідносьте можливості вашої електромережі і потужність печі, якщо ви збираєтеся купити електричну піч для лазні.

  Перше питання, що виникає після покупки печі — де саме в лазні можна її встановити? При виборі місця розташування печі важливо дотримати правила пожежної безпеки. Печі для лазні потрібно розташовувати максимально зручно для подальшої експлуатації. Між незахищеними стінами лазні і піччю повинен бути мінімум один метр вільного простору.

  Велика частина нашого асортименту представлена камінами і печами-камінами. Ми пропонуємо каміни групи «Мета» і каміни «Баварія». а також чавунні каміни «Horse Flame». Але серед асортименту наших товарів присутні ще і матеріали для лазні та сауни. Це вагонка, полиць з липи і африканського дерева абаш, а також різноманітні супутні товари, бондарські вироби, термометри, гігрометри, банний текстиль та інші аксесуари, спрямовані на задоволення будь-яких запитів покупців.

  Правильна установка печі – справжнє мистецтво

  Монтаж печі позбавлений дрібниць, тут важлива кожна деталь. Від того, як ви встановите піч, буде залежати температурний режим парної, а це, в свою чергу, матиме прямий вплив на самопочуття кожного, хто вирішить попаритися. Негативний вплив із часом може погано позначитися на здоров’ї. Саме з цієї причини монтажем печі повинен займатися фахівець з хорошим досвідом. Самодіяльність? Краще про неї забути, якщо вам дороге ваше здоров’я.

  Встановлювати піч для лазні повинен тільки кваліфікований спеціаліст, який може зробити це за всіма правилами безпеки, що виключають можливість нещасних випадків (зокрема, пожеж).

  Звертайтеся до нас у будь-який час, і ми докладемо всі зусилля, щоб допомогти вам створити затишок і теплу обстановку!

  Короткий опис статті: печі та каміни ПечиКамины.ру: в асортименті печі вітчизняних та іноземних виробників. Російські та Фінські лазні. Низькі ціни та знижки. Москва Печі для лазні, Печі для дачі, Печі для дому, печі каміни

  Джерело: Печі для лазні, дачі та будинки на ПечиКамины.ру

  Також ви можете прочитати