• Різне

  Печі для лазень і саун HARVIA . Світ Саун

  20.02.2017

  Печі для лазень і саун HARVIA

  У нас широко представлені електрокам’янки Harvia для тих, хто віддає перевагу комфорт консерватизму: від невеликих моделей Vega BC45 до потужних AF9, прогріваються до 15 кубічних метрів парної. Ми також пропонуємо Вам каміни Harvia для створення затишку у Вашому домі. Як відомо, тепло каміна не стільки зігріває, скільки створює потрібну атмосферу в домі. В нашому асортименті є і печі Kastor, які поєднують в собі функції банної печі і каміна.

  З якісним обладнанням для лазні Harvia Ви можете більше не хвилюватися про безпеку перебування в сауні або лазні: економічні печі, що створюють ідеальний «м’який» пар, теплоізоляційні характеристики дозволяють економно витрачати тепло і багаторазово використовувати енергію, знижуючи втрати. Наприклад, електрична піч Harvia Profi L20 представляє собою потужну конструкцію для частого використання у великому приміщенні. Повністю виготовляються з нержавіючої сталі і призначені для фітнес-клубів.

  Більш скромні Harvia Vega ВС80 призначені для домашнього використання в приміщеннях з об’ємом близько 12 кубічних метрів. Такі сауни Harvia надзвичайно прості у використанні: ергономічна панель управління дозволить Вам швидко і, не замислюючись, перемикати режими, а зручна система установки робить настройку ще зручніше. Електрокам’янку Harvia Vega можна змонтувати досить низько, щоб сауна прогрівалася знизу вгору, забезпечуючи комфортне перебування.

  Піч для лазні, будь то російська лазня або фінська сауна, є її центральним елементом, «серцем» будову, створеного для комфортного і здорового відпочинку. Тип і якість печі для лазні має вирішальне значення для якості всієї сауни, в чому визначає рівень комфорту в ній, а також створює ту неповторну атмосферу, за яку сауну так люблять і цінують не тільки у Фінляндії, але і в багатьох інших країнах світу.

  В даний час банні печі для фінської сауни поділяються на два основних типи: електрокам’янки і дров’яні кам’янки. Принцип роботи цих пристроїв ясно видно з їх назв: у печах першого типу каміння, виділяють благотворний тепло і пар, нагріваються за допомогою електрики, печі другого типу працюють на традиційному паливі — березових, вільхових. і т. д. дровах.

  Вибір типу печі для сауни обумовлений не тільки уподобаннями замовника, але і особливостями приміщення. У компанії «Світ Саун» представлені печі для лазні як сімейного, так і комерційного типу. Наш асортимент включає в себе банні печі різних цінових категорій, тому будь-який покупець зможе вибрати варіант, що влаштовує його з точки зору ціни, і дизайну.

  Останнє обумовлено тим, що ми співпрацюємо не тільки з світовими лідерами в області виробництва обладнання для саун (Helo, Kastor, Harvia), але і з менш відомими компаніями, продукція яких при відмінній якості відрізняється доступнішою ціною. Професійні консультанти компанії «Світ Саун» допоможуть зробити Вам правильний вибір, після здійснення якого у Ваш будинок, готель або офіс на довгі роки прийде яке зцілює тіло і душу благотворний тепло традиційної фінської сауни.

  Печі для лазень і саун HARVIA . Світ Саун

  Короткий опис статті: піч для лазні Печі для саун Harvia печі для саун, печі для лазень, дров’яні печі, harvia

  Джерело: Печі для лазень і саун HARVIA | Світ Саун

  Також ви можете прочитати