• Каміни для дачі

  Печі для дому, каміни і опалювальне обладнання в мережі магазинів

  25.09.2015

  Печі для дому, каміни і опалювальне обладнання в мережі магазинів

  Призначені для відведення димових газів від печей і камінів. Виготовлено з конструкційної сталі товщиною 2,5 мм., Покриті спеціальної термостійкої кремнійорганічної емаллю, яка при першому використанні полімеризується і утворює стійке антикорозійне покриття.

  Завдяки широкому асортименту елементів наша модульна система дозволяє зібрати димар будь-якої висоти і складності.

  Димар в перерізі являє собою коло. Такий димар набагато краще відводить гази, ніж квадратного або прямокутного перерізу, оскільки не ускладнює рух димових газів і перешкоджає утворенню сажі. Так як внутрішня поверхня сталевих труб більш гладка, ніж у цегляних — немає додаткового опору отводимым газів. Тяга в круглих трубах в 1,8 разів краще, ніж у квадратних тієї ж площі перерізу.

  Сталевий димар нагрівається набагато швидше цегляного з чого випливає, що поріг утворення конденсату долається швидше, а чим менше конденсат впливає на труби — тим довше служить димохідна система. Так само важливо відзначити, що металеві димарі не вбирають продукти горіння, які контактуючи з конденсатом, утворюють сірчану кислоту, яка значно зменшує ресурс димохідної системи.

  Димоходи з стали помітно дешевше цегельних, і тим більше набагато простіше в монтажі. Завдяки невеликій вазі, наші димоходи не потребують окремого фундаменту і можуть бути легко змонтований у вже побудованому будинку, навіть якщо в проекті не було передбачено пічного опалення.

  Каміни для дому, печі для дачі, лазні, пічне литво з любов’ю і творчістю

  Ласкаво просимо на сайт компанії «Пічної Клуб». Наш клуб створений у квітні 2012 року ентузіастами своєї справи. Місія компанії — дарувати людям тепло, з чим ми, як самі вважаємо, непогано справляємося. В асортимент наших магазинів входить різне опалювальне обладнання: печі для дачі. печі для лазні. каміни для дому. а також пічне литво. представлене різноманіттям засувок. настилів, колосників. дверей для камінів. духовок .

  Наша компанія проповідує нестандартний підхід в сфері продажів: ми любимо те, чим ми займаємося. Можна сказати, що продаж різних печей для будинку і камінів — це наше хобі. Ось чому, збираючись разом навіть у неробочий час, ми обговорюємо новинки теплового устаткування і всього, що з ним пов’язано. Таким чином ми, не змовляючись, весь час підвищуємо свою кваліфікацію у сфері опалювального обладнання, накопичуємо знання. А як відомо, людина, яка займається улюбленою справою і до того ж отримує за це гроші — щаслива людина. Саме тому «Пічної клуб» — це клуб по-справжньому щасливих людей!

  В нашій роботі головне — процес спілкування з клієнтом, нам дійсно важливо знати, що ви про нас думаєте і дуже сподіваємося, що це будуть тільки позитивні думки.

  Також зазначимо, що високий рівень обслуговування, доброзичливість і чудова атмосфера в клубі невпинно надихають нас, а творчий і оригінальний підхід сприяють самореалізації і професійного зростання.

  Короткий опис статті: каміни для дачі Взимку і влітку печі для дачі, лазні, каміни для дому, а також піч-каміни, опалювальне обладнання та пічне литво у магазині в Санкт Петербурзі печі, каміни

  Джерело: Печі для дому, каміни і опалювальне обладнання в мережі магазинів «Пічної Клуб»

  Також ви можете прочитати