Печі каміни

Печі. Димарі. Вибір. Продаж. Никифор Москва

20.09.2015

Печі і пічні труби у Никифора

Печі і пічні труби у Никифора — цей розділ, без перебільшення, найбільш популяный в каталозі Никифора. У слові » піч » — споконвічно російські традиції опалення. У нашому розділі зібрані самі передові і популярні російські та іноземні моделі великих і малих печей для дачі на різних видах палива.

Почнемо з Італії. У нашому каталозі представлені справжні італійські чавунні камінні печі з керамічним облицюванням в класичній кольоровій гамі Півдня Європи. Блискучий дизайн і якість збірки. Пропонуємо послуги відповідної якості московського монтажника.

італійські Кухонні печі з унікальною кахельною плиткою – готувати з задоволенням! Крім цього представлені кухонні печі надійно зігріють пристойного розміру кухню або їдальню.

№ 1 в нашій номенклатурі — мультипаливні чавунні печі каміни Фредрік, Борг і Гарольд східноєвропейської складання, виготовлені з високоякісного чавуну.

Сталеві печі-каміни Баварія. російського виробництва мають виключне якість збірки і прекрасний зовнішній вигляд. Стінки печей камінів виготовляються зі спеціальної сталі товщиною 3 мм верхня кришка — 6 мм. Всі печі каміни мають підвищену тепловіддачу, режим економного витрати дров, систему очищення скла.

Приїхавши в Росію з Канади технології обігріву представляють Вашій увазі зразкові газогенераторні печі тривалого горіння серії Б. Багато років вони безвідмовно працюють на теренах нашої Батьківщини. 6 типорозмірів — від 100 до 1000 куб. метрів.

Так само в розділі газогенераторні печі ви знайдете печі тривалого горіння «Стокер» на 6 кВт. 11 кВт і 14 кВт. Печі тривалого горіння «Стокер» забезпечують швидкий прогрів приміщення і тривале підтримання в ньому комфортної температури. Печі Стокер легко встановлюються і практично не вимагають догляду.

Буржуйки — споконвічно російське винахід в сучасній формі. Опалювально варильні печі 3 типорозмірів серії Н пропонують Вашій увазі магазини Никифор.

Газові печі Бартоліном і REM — інноваційний продукт, що працює від газових балонів, в. не використовує в роботі електрика.

Малі диво грубки серії — малюки для невеликих об’ємів приміщень, ефективні. економічні, здатні підігріти їжу і закип’ятити відро води. Виготовлені за німецькою ліцензією. Працюють на солярці.

Опалювально варильні печі. сталеві і чавунні, з варильними панелями, конфорками і духовими шафами вигідно відрізняються надійність від цегляних опалювально варильних печей порядовок.

Нагрівачі повітря — печі на відпрацьованому маслі — товар не для побутового застосування. Одночасно вирішують питання обігріву та утилізації відпрацювання. Навіть у Європі ці технології досить молоді. Ми пропонуємо нагрівачі повітря на маслоотработке від передових російських і європейських прозводітелей.

Димоходи, пропоновані Никифором — від економ до преміум класу, сталеві і керамічні. Безпосередньо у каталозі представлені димоходи економ класу. пічні димоходи преміум-класу Ви можете замовити за телефоном відділу продажів.

Ваша знижка сьогодні 20% на димар при купівлі печі! Пропозиція обмежена за термінами .

Нагадуємо Вам. шановні Покупці, що відділ доставки Никифора — один із самих оперативних в країні. Ми працюємо з недорогими, швидкими і надійними автомобільними, залізничними і авіаційними перевізниками. Дізнайтеся вартість доставки у Ваше місто по телефону (495) 3815602.

Короткий опис статті: печі каміни Печі димоходи вибір продаж ціна Никифор Москва печі димоходи вибір продаж ціна Никифор Москва

Джерело: печі. Димарі. Вибір. Продаж. Никифор Москва

Також ви можете прочитати