• Каміни і печі

  Печі чавунні опалювальні Баварія . Піч камін Баварія в Єкатеринбурзі .

  15.09.2015

  Каміни Баварія
  Декоративні печі і каміни Баварія для обігріву та приготування їжі

  Зроблений в Росії, з урахуванням особливостей її клімату, надійний, з високим ККД, піч камін Баварія – не просто рівноцінна традиційної російської печі, а її заміна, більш ефективна як для обігріву будинку, так і у випадку використання його для приготування, наприклад, піч-камін Баварія із плитою й духовкою.

  Вже довгий час надаючи послуги з продажу портативних та опалювальних печей та камінів Баварія, печей для лазень, прекрасно розбираючись в тому, що важливо для забезпечення комфортної температури в заміському будинку, в селі або дачному селищі. Ми не могли не звернути увагу на піч каміни Баварія – і тепер в нашому каталозі для покупців доступна дюжина моделей відомої не тільки в Росії торгової марки. Ми раді надати вам ці печі і каміни в Єкатеринбурзі за найкращими цінами.

  БАВАРІЯ – це не просто декоративний вогнище (яким ми, в більшості випадків, уявляємо собі класичний камін), але і швидкий нагрів кімнат, безпека і мінімум догляду.

  Якість виготовлення Баварий таке, що будь-яка збирає тільки позитивні відгуки – час їх експлуатації багаторазово перекриває гарантійний термін. І на це є свої причини:

  • всі без винятку камін печі Баварія виготовлені з міцної сталі, товщина якої досягає 6 мм;
  • колосники – печі чавунні, здатні витримати тисячі циклів нагрівання/охолодження;
  • жаростійке скло, з часом не мутніє, впевнено витримує високу температуру;
  • невисока вартість. Особливо у нас найкращі ціни на каміни Баварія в Єкатеринбурзі;

  Ми зробили свій вибір в каталозі представлені всі моделі цих функціональних і естетично ідеальних камінів. Тепер пропонуємо зробити вибір вам – на користь печей і камінів Баварія. У нас є великий вибір печей і камінів в Єкатеринбурзі.

  Приїжджайте особисто або відправляйте заявку через форму сайту або телефонуйте і ми приймемо Ваше замовлення по телефону +7 (343) 226-00-33 .

  • Об’єм опалювального приміщення – до 120 м 3 • Полегшений варіант каміна «Баварія». • Можемо оформити в кредит в офісі за 15 хвилин!

  Короткий опис статті: каміни печі У нас ви знайдете печі і каміни Баварія за вигідними цінами у Єкатеринбурзі камін піч, піч камін баварія, печі баварія єкатеринбург, камін баварія, каміни єкатеринбург, опалювальна піч баварія, піч баварія, каміни баварія, печі чавунні баварія

  Джерело: Печі чавунні опалювальні Баварія | Піч камін Баварія в Єкатеринбурзі | Теплиця 66, Єкатеринбург

  Також ви можете прочитати