Печі & Каміни магазин в Краснодарі з продажу опалювального

05.10.2015

Печі & Каміни — магазин в Краснодарі з продажу опалювального і банного устаткування

Обладнання для опалення та лазні в Краснодарі: печі, каміни, котли

Магазин опалювального і банного устаткування «Печі & Каміни» торгового дому «Тепло в дар» в Краснодарі переїхав з вул. 3-я Трудова 106 на вул. Трамвайна 6. Таке рішення було прийнято з метою наблизити великого продавця банного устаткування в Краснодарі до роздрібному покупцеві. Раніше магазин обслуговував тільки оптових покупців і тому знаходився практично на краю міста, що було незручно для населення.

Крім того магазин опалювального і банного устаткування ТД «Тепло в дар» в Краснодарі значно розширив асортимент пропонованого опалювального обладнання та комплектуючих матеріалів. Додатково введені нові напрямки і послуги.

Все це стало можливим завдяки розширенню співробітництва з новими виробниками і постачальниками.

У списку наших постачальників:

  • Компанія «Вогнище» р. Новосибірськ виробник товстостінних банних, опалювальних печей та твердопаливних котлів. У команді компанії «Вогнище» фахівці, які вже понад 10 років працюють на виробництві опалювального обладнання, яке зарекомендувало себе як надійне і має оригінальні рішення.
  • Компанія «Бермаш» р. Єкатеринбург виробник банних та опалювальних печей з тонкостінної жаростійкої сталі. Порівняно молоде підприємство завоювало популярність за надійні та економічні печі, що має найсучасніше виробництво і швидко реагує на потреби ринку.
  • Компанія «Екокамін» 17 років забезпечує ринок власною продукцією. На заводі, з високотехнологічним німецьким обладнанням, працює більше 100 осіб. Печі-каміни «БАВАРІЯ» розроблені за новітніми технологіями й відповідають вимогам безпеки, економічності та екологічності. Моделі з плитою, духовою шафою, теплообмінником і теплоаккумулятором одні з самих затребуваних на сучасному ринку камінів. Кахельні моделі «Баварія», не тільки красиві, але і не мають собі рівних по співвідношенню «ціна-якість». Модельний ряд печей-камінів постійно поповнюється новими моделями, саме ці якості є визначальними при виборі постачальника.
  • Компанія УМК р. Єкатеринбург виробник димоходів. Димоходи компанії зроблені з нержавіючої сталі, асортимент відповідає всім вимогам для виконання всіх робіт з димохідним систем. Широкий вибір, надійність і помірна ціноутворення, закріпили за компанією позитивні відгуки і хорошу репутацію.
  • Компанія Арістон італійський виробник газових котлів. газових та електричних водонагрівачів. сонячних систем нагріву води. Якість продукції відповідає кращим показникам європейського виробництва. Одним з найважливіших напрямків діяльності компанії Ariston є гарантійне та сервісне обслуговування. Ariston приділяє велику увагу якості обслуговування своєї продукції і прагне до створення широкої професійної мережі сервісного обслуговування

Тому Ariston пропонує повний комплекс послуг з гарантійного та післяпродажного обслуговування своєї продукції:

  • Кваліфікована технічна служба.
  • Консультації по телефону або в самому сервісному центрі з усіх питань, що стосуються установки і експлуатації обладнання.
  • Виїзд спеціаліста до Вас додому. Поповнювані склади, продаж запасних частин і комплектуючих. Всі роботи по установці, заміні та ремонту обладнання.

ТОВ «Онезьке кам’янка» — виробник самого чистого каменю в Росії. Камінь від виробника відповідає усім вимогам санітарних норм. З такими каменями париться одне задоволення.

Печі для лазні «Вогнище» в Краснодарі

Печі & Каміни магазин в Краснодарі з продажу опалювального

Детальніше про банних печах Багаття ви можете дізнатися в розділі Печі для лазні на нашому сайті.

Мрієте про власну лазні або сауні і вже готові здійснити свою мрію. Тоді ви відвідали потрібний сайт — ми допоможемо вибрати необхідне обладнання за технічним характеристикам та вигідною ціною.

Магазин ТД «Тепло в Дар» в Краснодарі, пропонує великий асортимент печей і камінів для дому, печей для лазні та сауни, опалювальних котлів від кращих російських і зарубіжних виробників.

Опалювальне і банне обладнання від провідних виробників в Краснодарі

Наші фахівці готові підібрати обладнання від кращих світових і вітчизняних виробників, які поєднують в собі якість, доступну ціну і унікальний дизайн. Печі для лазні та сауни, які сьогодні продаються в наших магазинах, відповідають самим жорстким вимогам функціональності, дизайну і якості. Опалювальні печі, печі-каміни і все обладнання, що пропонується в магазинах виготовлено із застосуванням кращих матеріалів, першокласної стали на найсучаснішому обладнанні. Надійність печей і обладнання підтверджена сертифікатами якості. Печі продаються в різних модифікаціях з будь-яких запитів.

Вибравши відповідну модель печі, ви зможете придбати модифікацію печі, оптимально відповідає вашим побажанням за адресою:р. Адреса магазину: р. Краснодар, вул. Мачуги, 5 .

Телефон 8 (960) 487-777-1. E-mail: teplodar-yug@yandex.ru.

Короткий опис статті: каміни краснодар Печі & Каміни — магазин з продажу опалювального і банного устаткування в Краснодарі: твердопаливні та газові котли, сонячні колектори, печі для лазні та сауни, аксесуари, комплектуючі та багато іншого. печі каміни котли краснодар

Джерело:
Печі & Каміни — магазин в Краснодарі з продажу опалювального і банного устаткування

Також ви можете прочитати