Page 1 . Творче обєднання МАЛАХІТ

30.09.2015

Page 1 . Творче обєднання МАЛАХІТ

Гранд Портал — вітчизняна компанія-виробник порталів для електричних камінів та різноманітних предметів інтер’єру.

Компанія «Гранд Портал» заснувала власне виробництво предметів інтер’єру в Санкт-Петербурзі в 2003 р. За сім років успішної роботи компанія домоглася статусу найбільшого вітчизняного виробника облицювань для електрокамінів і різних предметів інтер’єру. Лідируюче місце на галузевому ринку «Гранд Портал» завоював завдяки високому, постійно повышающемуся якості своїх виробів і прагненню до вдосконалення технологій виробництва.

Асортимент продукції на сьогоднішній день налічує понад 430 одиниць, в тому числі портали для електрокамінів, бібліотеки, кабінети і велика різноманітність предметів інтер’єру та елементів декору, виконаних з використанням таких матеріалів, як дерево, штучний і натуральний камінь мармур.

Продукція компанії будь-якої складності створюється досвідченими фахівцями (конструкторами, модельєрами, різьбярами по дереву), справжніми майстрами своєї справи за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання. Також ряд робіт (художня різання по дереву і каменю) виконується майстрами вручну. Керівництво компанії приділяє особливу увагу вдосконаленню виробничих технологій і підбору високоякісних матеріалів.

Успіх продукції компанії «Гранд Портал» забезпечило оптимальне поєднання суворого контролю за якістю, орієнтація на європейські стандарти виробничого циклу, майстерність фахівців і використання високоякісних, екологічних матеріалів, що мають всі необхідні сертифікати.

В арсеналі майстрів компанії «Гранд Портал» такі матеріали, як масив цінних порід деревини, а також МДФ з покриттям з натурального шпону цінних порід деревини. Цей матеріал відрізняється високою міцністю і відмінною стійкістю до перепадів температури. Також при виготовленні порталів для камінів та різноманітних предметів інтер’єру фахівці компанії «Гранд Портал» використовують натуральний мармур, унікальний по своїй довговічності, колористичним різноманітності і розкішною фактурою.

На виробництві «Гранд Портал» використовуються професійні італійські лакофарбові матеріал Sayerlack. Ця продукція використовується виробничими компаніями для професійної обробки і обробки деревини, так як ці високоякісні емалі і лаки давно зарекомендували себе як матеріали, що забезпечують високу ступінь гладкості і твердості поверхні, високу стійкість до утворення подряпин, стійкість до зміни кольору з плином часу. Крім того, широка колірна гамма дозволяє досягти будь-якого бажаного відтінку навіть за зразком замовника.

Компанія «Гранд Портал» пропонує широкий асортимент порталів для електрокамінів, виконаних у різноманітної стилістики: від класики до модерну, від рококо до кантрі.

У виготовленні порталів для електрокамінів виробництво «Гранд Портал» орієнтоване на високоякісні електричні камінні топки Dimplex (Ірландія), одного з провідних європейських виробників кліматичного обладнання.

Короткий опис статті: портали для камінів Творче об’єднання МАЛАХІТ,http://mramorkamin.ru

Джерело: Page 1 | Творче об’єднання МАЛАХІТ

Також ви можете прочитати