• Каміни і печі

  Оздоблення камінів та печей, оформлення камінів

  02.10.2015

  Оздоблення камінів та печей

  Декоративне оздоблення для нових і вже побудованих камінів, барбекю, печей і електрокамінів з використанням матеріалів з системи «Decorbish ®.Fire System».

  Оздоблення камінів та печей, оформлення камінів

  Дізнатися більше про послуги можна за телефоном: (351 ) 265-04-80

  Замовити матеріали »Decorbish.Fire System» можна по телефону: (351 ) 750-69-15

  Інші можливості обробки камінів і печей

  Декоративність такого стильного елемента приміщення, як камін, безпосередньо залежить від вибору матеріалів для його обробки.

  найпростішим, « бюджетним» варіантом обробки каміна є оштукатурювання останнього із застосуванням відповідних, для даного типу поверхонь, сумішей. Виробляються такі роботи тільки після повної усадки кладочного матеріалу. Дочекавшись повного висихання штукатурного шару, його можна пофарбувати вапняної або водоемульсійною фарбою.

  Якщо такий спосіб оздоблення каміна здасться вам занадто примітивним, можна застосувати і більш престижні варіанти, здатні надати особливий шик приміщення, в якому буде розташовуватися камін.

  Дуже благородно виглядають каміни, оброблені напівдорогоцінним оніксом або полірованим гранітом. Використання кераміки, скла та металу з різноманітними домішками продиктовано останніми тенденціями « камінної моди».

  Туф, піщаник і черепашник пропонується любителям шорстких і, в той же час, м’яких поверхонь. Процес обробки цих різновидів натурального каменю нескладний, тому вартість камінних порталів з них істотно нижче, ніж, скажімо, мармурових — найдорожчих, але й найрозкішніших в цьому сегменті.

  З натурального дерева традиційно виконуються такі камінні елементи, як рама і полиці. Причому класикою, в цьому питанні, вважається дуб, своєрідна текстура якого з роками тільки набирає декоративності. Втім, це справа смаку, багато хто віддає перевагу більш гладку і однорідну структуру екзотичних порід.

  Спеціальна попередня обробка не дозволить самозайматися дерев’яних деталей каміна, але для додаткового захисту від теплового випромінювання застосовують також ізолюючі цегляні або кам’яно-бетонні частини.

  Також для облицювання камінів, поряд з натуральними матеріалами, одержало широке поширення застосування штучного каменю, виробленого з цементно-піщаної суміші або акрилових смол. Відносно невисока ціна в поєднанні з безмежною різноманітністю форм і забарвлень, створили цього виду обробки не лише вигідну, з фінансової точки зору, репутацію, а й привернули до нього увагу дизайнерів, як до цікавого і універсального матеріалу.

  Короткий опис статті: каміни і печі Оформлення камінів вогнестійкими штукатурками та фарбами, Оздоблення камінів та печей

  Джерело: Оздоблення камінів та печей, оформлення камінів

  Також ви можете прочитати