• Різне

  Оригінальні підвісні каміни.

  20.02.2017

  Оригінальні підвісні каміни.

  Оригінальні підвісні каміни.
  Серед сучасного асортименту камінів, представленого на європейському і російському ринку, особливу нішу займають незвичайні підвісні каміни. Різноманітність моделей все зростає, і вони вже перестали бути новинкою, але продовжують користуватися великою популярністю.

  За своїм зовнішнім виглядом підвісні камін складно віднести до класики. Відмінною особливістю є те, що камін не має основи на підлозі (і, як правило, площ дотику зі стінами), а підвішений прямо на димоході, тобто основний вага каміна тримає стельове перекриття. Така оригінальна конструкція можлива завдяки малій вазі каміна: він, як правило, не перевищує 160 кг, що обумовлено виготовленням каміна з металу. Підвісний камін не має у своїй облицюванні важкого мармуру або цегли, як, наприклад, класичні пристінні моделі, вага яких з урахуванням облицювання досягає півтори тонни.

  Оригінальні підвісні каміни.
  За видами монтажу серед підвісних камінів можна виділити наступні види:

  • Підвісні каміни пристінного типу. Основна вага доводиться на стіни. Може мати димохід, або обходитися без нього (біокамін).

  • Підвісні каміни острівної (центрального) типу. Підвішені до стельового перекриття за рахунок димаря, не маючи загальних площ зі стінами.

  • Обертові центральні підвісні каміни. Топка здійснює обертів навколо димаря на 360 градусів.

  • Підвісні каміни з піднімається і опускающимся верхнім покриттям (ця опція дозволяє перетворити відкритий камін у закритий).

  Оригінальні підвісні каміни.
  ?Для камінів підвісного типу можливі, як відкрита, так і закрита конструкція топки. По виду палива також можливі практично всі варіанти, але найбільш поширені простий дров’яної камін (вертикальний димар повністю відповідає вимогам технології) і камін на біопаливі (для якого димар є невживаним декором).

  Основним стилем підвісної каміна є сучасний: складно віднести до класики або кантрі. Можна зустріти краплеподібні, трикутні або круглі топки, за зовнішнім виглядом скоріше нагадують літаючу тарілку, ніж опалювальний прилад. Неправильні і нестандартні геометричні обриси, чавун або сталь в якості основного матеріалу і центральна роль у декорі кімнати роблять підвісні каміни прекрасним вибором для будинку в стилі хай-тек, модерн і навіть техно.

  Історія появи диво-каміна.

  З’явилися підвісні каміни порівняно недавно: в кінці 60-х рр. минулого століття. Батьківщиною оригінального винаходу став південь Франції, Звука Ле Форте.

  Небагатий, але талановитий мандрівник і філософ Домінік Імбер, проживаючи в промороженому приміщенні, повному протягів, для хоч якогось обігріву спорудив з підручних матеріалів металевий підвісна обігрівач типу каміна, і підвісив його на стіну. Відвідувачі Імбера оцінили його винахід і захотіли мати щось подібне у себе вдома. Незабаром підвісний камін, вибравшись з тісної комірчини дизайнера-самоучки, побачив світ.

  Популярність прийшла до підвісного каміна далеко не відразу — адже він повністю спростовував усі попередні класичні поняття про каміни. Однак в 2009 році за результатами інтернет-голосування на міжнародному конкурсі Pulchra незвичайний і оригінальний камін був визнаний переможцем у категорії «Найкращий предмет у світі».

  Монтаж підвісних камінів.

  Монтаж підвісних камінів має свої особливості. На відміну від камінів, основна вага яких тримає підлога (пристінні, кутові, вбудовані моделі), дана різновид опалювального обладнання не вимагає термоізоляції стін і фундаменту, що істотно знижує обсяг праці й грошових витрат, що припадають на монтажні роботи.

  Каміни даного типу — це, мабуть, єдиний варіант дров’яного каміна, пристосований для монтажу в квартирі за рахунок малої ваги (за умови примусової вентиляції приміщення — адже дров’яної камін споживає досить велику кількість кисню).

  Умовою є встановлення каміна на верхньому поверсі багатоповерхового будинку за рахунок особливостей димоходу, властивих дров’яних камінів.

  Обертаються каміни зажадають встановлення термоізоляційної зони безпеки в радіусі мінімум 2-х метрів від каміна, в той час як пристінні підвісні каміни зажадають такої зони тільки перед топкою.

  Для острівної підвісної каміна бажано передбачити захисні скляні екрани, щоб забезпечити безпеку при впливі на камін протягів, які можуть видувати попіл з вогнища.

  Особливості експлуатації підвісного каміна.

  При експлуатації підвісного дров’яного каміна відкритого типу слід ретельно дотримуватись правил техніки безпеки: адже багато моделі топок відкриті з двох, а то і з усіх сторін. Слід використовувати захисні скла, що перешкоджають вильоту іскор, а також вивантажувати камін кожен раз після закінчення режиму горіння, щоб попіл не розвіювати по квартирі. Слід також зауважити, щоб відкриті каміни в будинку, де є маленькі діти і домашні тварини, в принципі становлять велику небезпеку.

  Чистоту приміщення простіше контролювати в кутових підвісних моделей камінів, ніж у центральних.

  Тепла від компактного каміна без зберігає температуру облицювання трохи, бо підвісний камін виступає тільки як додаткове джерело опалення і декорація інтер’єру.

  Асортимент підвісних камінів від компанії «Сага».

  Придбати камін підвісного типу на російському ринку стало можливим вже у 90-х роках 20 століття. Сучасний дизайн новинки та її технічні характеристики зробили її популярною, незважаючи на повагу і тягу до класики.

  Компанія «Сага» займається реалізацією камінів на російському ринку вже більше 20 років. Не обійшла увагою вона і таку унікальну технологічну новинку, як підвісний камін: їх асортимент представлений цікавими моделями торгових марок CHEMINEES PHILIPPE і STUV. Яскравими представниками підвісних камінів можна є моделі Fozzans (Фозан). YVOIRE і PIERRELAYE від CHEMINEES PHILIPPE, володіють цікавим дизайном, компактними розмірами і прекрасним якістю, гарантованим виробником.

  Ознайомитися з асортиментом камінів компанії «Сага» можна в каталозі .

  Короткий опис статті: підвісний камін Серед сучасного асортименту камінів, представленого на європейському і російському ринку, особливу нішу займають незвичайні підвісні каміни. Різноманітність моделей все зростає, і вони вже перестали бути новинкою, але продовжують користуватися великою популярност Оригінальні підвісні каміни.

  Джерело: Оригінальні підвісні каміни.

  Також ви можете прочитати