• Різне

  Опис каміна, монтаж камінів, декор камінів

  21.09.2015

  Опис каміна, монтаж камінів, декор камінів

  Каміни не тільки служать додатковим джерелом тепла в приміщенні, але і завдяки красивому декору і грамотному розташуванню є головною прикрасою кімнати.

  Опис каміна, монтаж камінів, декор камінів
  Незважаючи на неефективну віддачу теплової енергії (її основна частина буквально відлітає в трубу) каміни користуються величезною популярністю. Але не варто сподіватися на камін як на єдине джерело тепла в будинку, так як джерело випромінювання у нього — це відкрите полум’я, а не нагріваються поверхні. Тобто поки горить стіс дров у каміні, поруч з ним дійсно тепло.

  Камін — це часто прикраса будинку, а потім вже додаткове джерело тепла. Варіантів установки, а також дизайну камінів існує безліч, як і сайтів, цілком і повністю присвячених цьому затишному способом обігріву приміщення. Тут можна знайти не тільки повне опис каміна будь-якого типу, але і способи їх установки в приміщенні, отримати кваліфіковану допомогу в такому процесі, як збірка камінів. Перед тим як, наприклад, замовити проект у майстра, слід зробити грамотний і найбільш повне опис каміна.

  Часто декор камінів має на увазі собою облицювання каміна каменем, цеглою, різьбленим деревом. Облицювання їх залежить від обраного стилю. Наприклад, декор камінів. виконаних в класичному стилі — це портал з мармуру, прикрашений колонами і барельєфами. Камін в стилі «хай-тек» — це змішання скла, дзеркал та металу. Такі каміни мають чітко окреслені форми. Каміни в стилі «ампір» прикрашені різними колонами, сфінксами та іншими персонажами, запозиченими з найдавнішої історії. Каміни в стилі «кантрі» зазвичай виготовляють з природного каменю і прикрашають кумедними фігурками.

  Дуже важливо вибрати місце для установки майбутнього каміна. Він може бути пристінний, кутовим, стояти окремо (наприклад, у центрі приміщення), бути вбудованим.

  За способом виготовлення топки каміни бувають відкритими (наприклад, каміни, барбекю) і закриті. Принциповими частинами будь-якого каміна, незалежно від того, де він встановлений і в якому стилі виконаний, є топка, портал, димозбірник і дымоотводящая труба.

  Незалежно від типу, збірка камінів вимагає ретельного дотримання будівельних норм і знання правил пожежної безпеки. Камін встановлюється в багатоповерховому будинку в тому разі, якщо будинок обладнаний справними димоходом. Установка камінів вимагає правильного вибору місця (не рекомендується розміщувати каміни на протягах, при відсутності припливу повітря в приміщеннях, площа яких менше 20 метрів квадратних).

  Автор: Сергій Степанов

  Ключові слова: Опис каміна, монтаж камінів, декор камінів

  Короткий опис статті: декор камінів Опис каміна, монтаж камінів, декор камінів Опис каміна, монтаж камінів, декор камінів

  Джерело: Опис каміна, монтаж камінів, декор камінів

  Також ви можете прочитати