• Облицювання камінів

  Облицювання печі, оздоблення печей і камінів плиткою, облицювання

  18.09.2015

  Облицювання печей і камінів

  Останні тенденції в будівництві цегляних печей і камінів, показують мінімалізм споживачів у ступеня їх обробки. Більшість людей воліють залишати цеглу в якості оздоблювального матеріалу. Це пов’язано із загальними тенденціями в дизайні або викликано наслідками економічної кризи, сказати складно, тим не менш, практика подальшої експлуатації показує зворотні тенденції — люди, що володіють опалювальними пристроями більше п’яти років, що бажають змінити їх зовнішній вигляд, більш гармонійно вписуючи їх в дизайн приміщення. Саме практичне рішення цього питання, це облицювання печі або каміна. Для облицювання печей і камінів підходять не всі оздоблювальні матеріали, а тільки ті, які мають близьку до цеглини ступінь розширення при нагріванні. Такі матеріали як плитка для ванних кімнат, керамограніт і натуральний камінь у вигляді плитки, знизять ККД і довго не прослужать. До ідеальних матеріалів для облицювання, слід віднести кахлі і плитку, на глиняній основі виготовлену в спеціалізованих майстернях, найбільш відомі з них це теракотова (коалиновая) і клінкерна плитка. Економ варіантом є штукатурка з подальшим фарбуванням.

  Технологія облицювання печі плиткою

  Існує два варіанти виконання даних робіт, перший пов’язаний із створенням незалежної каркаса з металевого профілю і термостійких аркушів (мінеріт та його аналоги), до яких кріпиться облицювальний матеріал. Враховуючи той факт, що ступінь розширення різних матеріалів при нагріванні різна, даний варіант вважається більш надійним, але більше підходить для знову споруджуваних опалювальних пристроїв, розміри яких ще не принципові, а так само для приміщень, де піч не є основним джерелом тепла, так як короб істотно знизить ККД.

  Другий варіант, це облицювання безпосередньо тіла печі або каміна. Це більш складна і відповідальна робота, при якій піч спочатку ремонтується, обладнується інспекційними люками, потім тіло печі відбивається спеціальною сіткою, штукатуриться і тільки після цього обробляється плиткою. Дані роботи можна виконувати тільки в теплих приміщеннях з температурою не нижче десяти градусів.

  У практиці Сажотруса зустрічалися випадки, коли облицювальні роботи виконувалися кваліфікованими обробниками, не знайомими з пічним справою. На жаль, на перший погляд, бездоганно виконану роботу доводилося переробляти, плитка просто отваливалась, а штукатурка розтріскувалася. Як і скрізь, в пічному справі теж є свої секрети, тому, якщо Ви вирішите зробити облицювання печі або каміна, знайдіть досвідченого пічника або обробника має досвід роботи в даній сфері.

  Наші фахівці так само готові виконати для Вас цю роботу, для цього необхідно або подзвонити нам, або оформити замовлення online

  Приклади виконаних робіт:

  Короткий опис статті: облицювання камінів

  Джерело: облицювання печі, оздоблення печей і камінів плиткою, облицювання печей фото робіт

  Також ви можете прочитати