• Облицювання камінів

  Облицювання печей, облицювання печі талькохлоритом, облицювання

  03.10.2015

  Облицювання печей
  Значимість облицювання печей

  Сучасні мешканці заміських вілл і котеджів досить рідко використовують печі та каміни на їх, здавалося б, прямим призначенням, тобто для опалення. Печі в сучасних будинках є більше прикрасою, ніж опалювальним приладом. Найчастіше облицювання печей має не менше значення в цілісності інтер’єру, ніж декор стелі та стін.

  Ми приділяємо облицюванні печей нітрохи не менше часу, ніж її функціональності та надійності. Ми робимо це тому, що, незалежно від дизайнерських вишукувань і від того, якими матеріалами планується облицювання печей, ми зберігаємо і утилітарну функцію печі — то є опалення.

  Ринок будматеріалів сьогодні рясніє моделями готових камінів або декоративних печей, придатних хіба що для спалювання палива. Компанія КБ Стім пропонує Вам ексклюзивні конструкції печей і камінів, які ми розробимо для Вас виходячи із загального дизайну Вашого приміщення або заміського будинку.

  Облицювання печі різними матеріалами

  Для нас будівництво та облицювання печей — ціле мистецтво. Ми можемо запропонувати опорядження печей і камінів натуральним деревом і каменем, а так само облицювання печі талькохлоритом. Крім того, ми застосовуємо вогнетривкі матеріали, такі, як декоративне скло і сталеві ґрати. Наша компанія володіє сучасними технологіями для обробки облицювання камінів і печей. Якщо це продиктовано загальним напрямком дизайну приміщення, ми можемо імітувати будь-яку фактуру на будь-якому матеріалі. Іншими словами, ми можемо обробити будь-який матеріал під камінь, або під мармур, або, навіть, під дерево.

  Дана технологія на сьогоднішній день є революційною в Росії, хоча в США, наприклад, її використовують вже не перший рік. Крім облицювання печей, дана технологія дозволяє надати потрібну фактуру для стін будь-яких приміщень. У порівнянні з облицюванням натуральними матеріалами це виходить для замовника набагато вигідніше.

  З точки зору, власне, опалювальних приладів заміських будинків, ми дотримуємося класичного підходу — тобто, ми використовуємо натуральні матеріали в поєднанні з високими технологіями. Проте ми не стоїмо на місці і вже зараз можемо запропонувати новаторські методи імітації будь-яких поверхонь для облицювання печей (у тому числі облицювання з талькохлорита), камінів, стін, стель, підлог і багато чого іншого.

  На нас вже звернули увагу власники нічних клубів та інших розважальних закладів. Ми з радістю можемо запропонувати Вам реалізацію самих амбітних проектів, які ми здійснимо з використанням досвіду і знань, накопичених співробітниками нашої компанії за роки роботи в Росії.

  Облицювання печі талькохлоритом

  Ми з притаманним нам професіоналізмом, виконуємо облицювання з талькохлорита вже існуючих печей. Професійна облицювання з талькохлорита дозволяє значно збільшити теплоємність Ваших печі або каміна. Якщо Ви вирішили замовити у нас облицювання печі з цього унікального природного матеріалу, то ми зробимо підгонку і установку талькохлоритной облицювання безпосередньо за місцем, тобто на Вашій печі або каміні.

  Монтаж талькохлортиной облицювання ми робимо за допомогою спеціального клею, створеного із застосуванням талькохлоритного порошку і рідкого скла. Крім того, кріплення може здійснюватися за допомогою металевих елементів. Ми використовуємо тільки якісні імпортні комплектуючі виробництва Фінляндії. Компанія КБ Стім гарантує Вам відмінну якість роботи і значну економію палива при використанні печей, на яких встановлена облицювання з талькохлорита.

  Короткий опис статті: облицювання камінів Облицювання печей, облицювання печі талькохлоритом, облицювання з талькохлорита від компанії КБ Стім Облицювання печей, облицювання печі талькохлоритом, облицювання з талькохлорита

  Джерело: Облицювання печей, облицювання печі талькохлоритом, облицювання з талькохлорита

  Також ви можете прочитати