• Облицювання камінів

  Облицювання камінів, Центр Камінів. 1000 облицювань для Вашого

  14.09.2015

  1000 облицювань для Вашого каміна

  08 червня 2012

  Облицювання камінів, Центр Камінів. 1000 облицювань для Вашого
  Компанія «Центр Камінів» — володарка величезної колекції, камінів. Виконані в різних стилях (від стриманої класики, до ліричного кантрі і ультрасучасного хай-тека), вони вдало доповнюють різноманітні інтер’єри. Коли дивишся на все це розмаїття, складно уявити, що в давні часи, коли люди приділяли більше уваги функціональним якостям вогню, цей опалювальний прилад виглядав досить скромно.

  Облицювання камінів набула особливої популярності в епоху Відродження. Люди тієї пори побачили в цьому простому опалювальному приладі широкі можливості для творчості, завдяки яким, домашнє вогнище змінився. З’явилися перші варіанти облицювання, виконані з натурального каменю і благородного мармуру.

  На сьогоднішній день облицювання камінів, виконана з натурального каменю або мармуру, може виглядати по-різному, в залежності від їх типу обробки. Кам’яне облицювання камінів може бути виконана з ефектом старовини. Прикладом цього може послужити сучасний мармуровий портал Cooper від іспанського виробника Crumar. Талановиті дизайнери спростували досить-таки поширена помилка про те, що мармурова облицювання неодмінно повинна бути виконана в дусі класицизму. Надзвичайно стильна і оригінальна модель Cooper – це відмінне доповнення для будь-якого інтер’єру. Облицювання камінів, Центр Камінів. 1000 облицювань для Вашого
  Облицювання каміна Aragona (EdilKamin), виготовлена з бучардованого жовтого мармуру з ефектом старіння, успадкувала кращі традиції стилю кантрі. Її простий дизайн нагадує нам про сільських печах, часів наших бабусь і дідусів. Не поступається їй чарівності і модель Amelia (EdilKamin). Вона демонструє нам, як може виглядати незвично облицювання, виконана з мармуру грубої обробки.

  Облицювання камінів в стилі хай-тек найчастіше виконується з металу. Однак, це не означає, що всі моделі цього стилістичного напряму однотипні. Як раз навпаки. Любителям яскравих і сміливих дизайнерських рішень доведеться по душі облицювання камінів в стилі модерн, виконана з кольорового скла. Щоб оцінити тонкий смак італійських дизайнерів компанії EdilKamin. досить одного погляду. Модель Wind (EdilKamin). оброблені вставками з жароміцного скла жовтого або блакитного кольору, буде виглядати дуже оригінально в будь-якому інтер’єрі.

  Дивно, але облицювання камінів, представлених в нашому каталозі, може бути виконана навіть з застосуванням дерев’яних елементів. Так, наприклад, відкрита модель Agora від французького виробника Richard le droff. витримана в класичному стилі, виконана з масиву ялиці, а облицювання моделі Diva в стилі модерн оброблені деревиною груші.

  Центр Камінів пропонує Вам величезний вибір варіантів облицювання будь-якої моделі каміна. Пам’ятайте, що від того, як виглядає Ваш камін, залежить загальне враження про все інтер’єрі приміщення.

  Короткий опис статті: облицювання камінів 1000 облицювань для Вашого каміна в інтернет магазині «Центр Камінів». Заходьте! облицювання камінів

  Джерело: Облицювання камінів — «Центр Камінів». 1000 облицювань для Вашого каміна!

  Також ви можете прочитати