• Облицювання камінів

  Облицювання камінів своїми руками . Майстер Заделкин

  04.10.2015

  Облицювання камінів своїми руками

  Облицювання камінів своїми руками . Майстер Заделкин
  Каміни вже багато років не втрачають популярності, так як завдяки відкритого вогню створюють в будинку атмосферу затишку і тепла, є символом комфорту і, крім цього, показують респектабельність і заможність господаря будинку в цілому. Психологи так само говорять, що потріскування дров і м’яке світло від вогню може заспокоїти людини, зняти стрес і налаштувати на доброзичливий лад.

  Облицювання камінів роблять цеглою, кахлями, керамічною плиткою, мармуром, деревом та іншими декоративними оздоблювальними матеріалами. Якщо камін складний красивого облицювальної цегли, то подальшу обробку робити і не потрібно, так як він привабливий по-своєму, досить просто затерти шви і зробити розшивку. Щоб колір цегли став більш насиченим, можна поверхня обробити соляною або сірчаною кислотою.

  Облицювання камінів своїми руками цілком може бути зроблена домашнім майстром, який може тримати в руках інструмент, і має навіть зовсім невеликі навички будівельних робіт. В нинішній час проблем з вибором матеріалу не виникне і робота з кожним з них не складе труднощів.

  Можливо кілька способів. Найпростішим з них є оштукатурювання. Її проводять у два етапи: спочатку розбризкують на камін рідкий розчин, а коли він висохне, наноситься ще один, в тестообразном стані. Потім поверхню необхідно вирівняти. Товщина цих двох шарів разом повинна бути не більше п’яти сантиметрів. Коли все добре підсохне, можна приступати до фарбування у відповідний колір.

  Облицювання камінів своїми руками може проводитися гіпсокартоном. Для кріплення гіпсокартону спочатку робиться каркас з горизонтальних і вертикальних стійок. Для закладення стиків застосовується стрічка, покрита гіпсовим розчином.

  Також облицювання камінів роблять керамічною плиткою. Поверхню каміна потрібно вирівняти, камін навіть можна протопити, що вона була гарантовано сухий. Знадобитися шпатель з зубчастим краєм. При кладці плитки потрібно строго стежити за швами між плитками, які повинні бути однаковими. Для цього використовують пластикові «хрестики». Починати треба знизу. Перед тим як завдає клейову мастику, спочатку прикладіть до поверхні каміна суху плитку, а потім зубчастим шпателем на поверхню каміна нанести клейову масу. Краще всього, якщо її буде достатньо для приклеювання двох або трьох штук. Вирівнюють ряди за допомогою дерев’яного бруска або гумового молотка, обережно постукуючи нею по плитці. Коли розчин добре возмется, всю плитку миють, шви чистять і виробляють розшивку.

  Чудово виглядає облицювання камінів своїми руками кахлями. В принципі, це навіть не є фінішною обробкою, так як такі роботи слід проводити прямо в процесі кладки каміна. Це відбувається через те, що кахель являє собою порожню обпалену керамічну плитку і тому сприяє прогріванню всього каміна. Кахлі мають різну форму, яка застосовується в особливих місцях. Так, існують прямі кахлі для рівних гладких поверхонь, для виступаючих є фасонні, а для кутів – свої особливі, кутові.

  Особливо добре виглядає облицювання каміна натуральним каменем, гранітом і мармуром. Але своїми руками зробити її проблематично, так як із-за твердості цих матеріалів обробку їх можна проводити тільки спеціальним обладнанням, які вдома навряд чи є під рукою. Набагато менш примхливі черепашник, вапняк або бутовий камінь, які не вимагають спеціальної обробки або полірування. Їх можна просто розколоти на пластини і приклеїти до поверхні каміна клеючим складом.

  Короткий опис статті: облицювання камінів Каміни вже багато років не втрачають популярності, так як завдяки відкритого вогню створюють в будинку атмосферу затишку і тепла, є символом Плитка,камінь і т. д.,ремонт москва,дизайн ремонт квартир,інтер’єр квартир,отбелочные роботи,інструмент

  Джерело: Облицювання камінів своїми руками | Майстер Заделкин

  Також ви можете прочитати