• Облицювання камінів

  Облицювання камінів, печей.

  28.09.2015

  Головна » Статті » Облицювання камінів, печей.

  З якого матеріалу повинна бути виконана облицювання камінів і банних печей, щоб вони були не тільки естетично більш привабливими, але і корисними для здоров’я? Одним з найбільш підходящих матеріалів є талькохлорит.

  Талькохлорит — екологічно чиста гірська порода, нагрівається швидше, ніж пічної цегла, володіє високою теплоємністю (в 2,5 рази вище, ніж у пічного цегли. ), витримує високу температуру, не розтріскується від багаторазових перепадів температур, має постійний коефіцієнт теплового розширення у всіх напрямках і рівномірно нагрівається по всьому об’єму. Його справедливо називають теплим каменем

  Талькохлорит настільки чистий і екологічний камінь, що з нього виготовляється посуд, причому при виготовленні посуду використовується здатність каменя добре зберігати не тільки тепло, але і холод. Хімічна стійкість каменю виключно висока. Він не схильний до впливу сильних кислот, його поверхня можуть роз’їдати тільки дуже сильні луги.

  Талькохлорит незамінний при виготовленні облицювань банних печей, камінів, оздоблення лазні, сауни. Облицювання стін, облицювання підлоги природним каменем стане неповторною родзинкою Вашого інтер’єру. Талькохлорит не тільки прикрасить більш ніж гідно Вашу парилку, будинок, дачу, але і за 2-3 години топлення печі або каміна талькохлорит може накопичити тепла ще на 8-24 години. Поверхня ніколи не буває гострий, що нерідко дуже важливо в парній або в будинку. В країнах Прибалтики і на батьківщині талькохлорита – у Фінляндії з 80-х років цей камінь застосовується для теплих підлог.

  Тепер про корисні властивості для організму людини. Унікальність цього каменю в тому, що довжина хвилі його теплового випромінювання дорівнює довжині хвилі випромінювання тіла людини і становить 8-9 мікрон. Тепло, що йде від нагрітої печі, каміни, підлоги, м’яке і приємне, «рідне».

  Медики стверджують, що камінь випромінює теплові хвилі, які благотворно впливають на здоров’я і самопочуття людини, підвищує імунітет до різних інфекційних захворювань, регулює кров’яний тиск, покращує роботу органів дихання, покращує обмін речовин. Дуже допоможе людям, що страждають від артриту, людям з переломами різної тяжкості. Жоден камінь не володіє таким великим переліком корисних властивостей, як талькохлорит.

  Отже, ми пропонуємо для Вас:

  -для облицювання печей і камінів. Можливі індивідуальні замовлення облицювань;

  -облицювальна плитка для підлоги і стін і облицювальний камінь з талькохлорита

  -цегла з талькохлорита пиляний і полірований;

  -обробку талькохлоритом лазні, сауни;

  -теплі підлоги для саун, лазень, кухонь….

  Завжди з Вами, керівник монтажного підрозділу, Востріков Олексій.

  Облицювання камінів, печей.
  Докладніше.

  Короткий опис статті: облицювання камінів Одним з найбільш підходящих матеріалів є талькохлорит.

  Талькохлорит — екологічно чиста гірська порода, нагрівається швидше, ніж Облицювання камінів, печей.

  Джерело: Облицювання камінів, печей.

  Також ви можете прочитати