• Облицювання камінів

  Облицювання камінів, мармурові каміни, пристінні і кутові каміни

  13.09.2015

  Облицювання камінів — мармурові каміни, пристінні і кутові каміни.

  Рідний дім – це завжди затишна, тепла, красива сімейна обстановка.

  Чималу роль у створенні такої атмосфери в заміському котеджі або дачному будиночку все частіше грає камін. Воно і зрозуміло — жива магічна гра полум’я, за якою приємно спостерігати, мірний потріскування полін дарують присутнім не тільки тепло, але і справжній комфорт.

  В інтернет-магазині «КуПитер.ру» представлений широкий спектр камінних облицювань провідних вітчизняних і зарубіжних компаній з не менш широким ціновим діапазоном. Простіше кажучи, тут кожен обов’язково знайде найкращий для себе варіант. І в плані дизайну, і в плані сировини, з якого виконані облицювання камінів, і в плані вартості.

  Із сотні різноманітних моделей облицювань для камінів таких виробників, як російські «Мета». «Кам’яний острів» і «Везувій». польські облицювання «Bella Italia». «Jabo Marmi». «EKKOM» і «Andalusia» і французька «La Romaine». легко вибрати саме те, що чудесним чином «впишеться» в задані параметри приміщення.

  Свій смак однаково побалують і шанувальники класичного стилю, і любителі модерну і кантрі.

  При цьому, ряд облицювань можна віднести до економ-класу, що робить їх максимально доступними великому колу споживачів.

  А істинним цінителям розкоші сподобаються облицювання для камінів «Camila », «Elena » і «Sofia » від «Andalusia» або «Galaxie » виробництва «La Romaine». Обійдеться така розкіш в 1542-1824 у.е.

  У чому вартість виробів визначає, звичайно, матеріал, з якого вони виготовлені. Тим не менш, сировинна багатоликість облицювань для камінів разюча. Найчастіше вони виконуються з натуральних каменів: мармуру, доломіту, скельника, піщанику, граніту та інших. Серед штучних лідирує винахід Мети — фірмовий камінь «МЕТА Stone» з мармуровою крихтою в основі.

  А ось колотий полірований мармур – основа більшості камінних облицювань польської компанії «Andalusia ». Причому, незаперечною перевагою цієї фірми є оптимальне поєднання ціни та якості. Створені за іспанським технологій облицювання виключно з натурального каменю з незмінною дубовою балкою порівняно недорогі (від 560.е.), а значить, доступні споживача із середнім доходом. До того ж, 80 варіантів камінної одяг з торговою маркою «Andalusia» нескладно підібрати відповідність будь-яким смаковим уподобанням, будь то скромна акуратність або пишне пишність різьблених форм. Особливої популярності «Andalusia» домоглася, звичайно, завдяки своїм відносно дешевим елітним мармурових камінів. Адже саме мармур сьогодні перетворився в найбільш вдале оформлення камінів. Ця унікальна екологічно чиста гірська порода славиться винятковою красою і дивовижною міцністю. Крім того, камін у мармуровому обрамленні завжди виглядає велично й вишукано прикрашає своє «місце проживання». В облицюваннях виробництва «Andalusia» колоті і поліровані елементи різних видів мармуру оригінально підкреслюють, наприклад, строгість таких дизайнерських рішень, як «Крістін », «Barbara », «Emilia », елегантність моделей «Antonia », «Isabel », «Rosalina », різьблену изумительность незрівнянних камінних облицювань «Camila » і «Zara ».

  Мармурові каміни – родзинка та інших компаній. Так, «Bella Italia» використовує в якості сировини для виготовлення фірмових облицювань 15 видів мармуру, який видобувають на території декількох держав (Італія, Іспанія, Португалія, Аргентина). Всі вироби цього виробника відрізняються «різноманітної однотипністю». Вони створені в «Д»-образному вигляді: топка розташовується над нішею для дров, а зверху конструкцію завершує дерев’яна полиця. Тим не менш, продукція «Bella Italia» виглядає, що називається, «скромно, але зі смаком» і чудово доповнює собою будь-який інтер’єр, незалежно від вибраного варіанту: однотонних «Ambasador », «Wersal », святкових «Consul », «Princessa », «Marta » або царствених «Bergamo », «Madrite », «Milano ». Серія мармурових камінів присутній також у багатій колекції компанії «Мета». Наприклад, вражає своєю неймовірною ніжністю облицювання для камінів «Гефест » з серії «Класика каменю», правильністю форм – «Малага » і «Тулуза »,

  грандіозністю – «Олімп » і «Афіна ».

  Не варто особливо переживати і про те, чи підійде вподобаний камін під відведене для нього місце в будинку. При відсутності вільної стіни, «пропишіть» вогонь в кутку. Для цього вибирайте не пристінні моделі, а кутові. І ті, і інші є в наявності кожної фірми. Різниця лише в тому, що «Andalusia» і «Bella Italia» пропонують рівнозначні варіанти (будь-яка модель може бути як пристінної, так і кутовий), а кожна окрема для облицювання каміна компаній «Мета», «La Romaine» і «Кам’яний острів» індивідуальна у своїй типової приналежності. Якщо «Північна Пальміра » («Кам’яний острів») – то пристінний камін, якщо «Октава » («Мета») – то кутовий камін. Проте, незалежно від цього сукупність представлених на нашому сайті камінних облицювань дозволяє придбати відповідну вподобану модель.

  Короткий опис статті: облицювання камінів

  Джерело: Облицювання камінів — мармурові каміни, пристінні і кутові каміни; каміни з натурального і колотого мармуру

  Також ви можете прочитати