• Різне

  Облицювання камінів фото . Гнучкий камінь, гнучка плитка, фасадна

  14.09.2015

  Облицювання камінів фото

  Вибір варіанту облицювання каміна практично завжди залежить від його стильової приналежності. Зовнішня обробка виконується з застосуванням натуральних і штучних матеріалів, модною тенденцією є варіант комбінованої облицювання камінів. Фантазії дизайнерів не мають меж і, в результаті, камін виглядає неповторним та індивідуальним.

  Декоративне оздоблення камінів виконується з найрізноманітніших матеріалів:

  • оригінальним рішенням є обробка камінів облицювальною плиткою;

  • найбільш популярними сьогодні стають каміни, облицьовані натуральним каменем.

  Штучний облицювальний камінь в обробці камінів

  Оздоблення камінів декоративним каменем добре виглядає на тлі гладких, шорсткого, дерев’яних, скляних і інших поверхонь. Використання каменю з крупнозернистою структурою допомагає створювати ефект старовини. Значення надається також формою декоративного каменю, яка може бути прямокутної або неправильної з різним рельєфом. Простота і грубість каменів, розташованих навколо яскравого полум’я, додадуть витонченість і вишуканість всього інтер’єру камінного приміщення.

  Натуральний камінь для облицювання камінів

  Найчастіше для камінної облицювання використовується мармур або граніт. Мармур є найбільш міцною і довговічною глибинної породою. Мармурові оздоблювальні елементи, що мають різні розміри, бувають з шліфованими або полірованими поверхнями.

  Популярною є обробка каміна каменем з мармуру. Завдяки неповторним малюнками, що виявляється на полірованому мармурі, камін набуває неповторну унікальність. З мармуру, легко піддається обробці, майстри можуть виконувати елементи різної хитромудрої форми і рельєфні зображення.

  Оздоблення каміна декоративним каменем

  останнім часом обробка декоративним каменем добре виглядає поряд з різними за своєю структурою матеріалами: шорсткими або гладкими. Для багатьох господарів оздоблення каміна декоративним каменем перетворює звичний стандартний камін у неповторний, яскравий острівець затишку і тепла. Оздоблення каміна декоративним каменем дасть можливість надати йому незвичайний ексклюзивний вигляд. Неповторні у своїй грубій простоті декоративні камені, розміщені навколо сімейного вогнища, додадуть вишуканості і витонченості всьому інтер’єру будинку.

  Короткий опис статті: облицювання камінів фото Декоративне оздоблення камінів гнучким каменем — це красиво і практично! Купити гнучку плитку і гнучкий камінь можна в нашому магазині. Доставка по Росії. Оздоблення каміна, оздоблення камінів каменем фото, матеріали для оздоблення каміна

  Джерело: Облицювання камінів фото | Гнучкий камінь, гнучка плитка, фасадна плитка, облицювальна плитка, облицювальний камінь, натуральний камінь, цегла

  Також ви можете прочитати