• Облицювання камінів

  Облицювання камінів, багатий простір для дизайнерської фантазії, Kedr24.

  27.09.2015

  Варіантів облицювання неймовірно багато. Але слід пам’ятати про те, що облицьована конструкція завжди розглядалася в ролі невід’ємною архітектурної практики, яка зміцнювалася й удосконалювалася століттями. Вважалося, що будинок з камін захищається самими небесами.

  Облицювання камінів, багатий простір для дизайнерської фантазії, Kedr24.
  Матеріалів для облицювання камінів досить багато. У більшості випадків для цієї мети використовуються:

  • цегла,
  • гіпсокартон,
  • піноблоки.

  З усіх цих матеріалів додаткової обробки не вимагає тільки перший. Але перед тим як починати облицьовувати камін, попередньо облаштовують його «сорочку». Після цього розраховують теплі шви, проводять встановлення відбійників, теплоизолируют гарячі ділянки, підбирають відповідний клей і мастику.

  В процесі здійснення роботи необхідно дотримуватися правил техніки безпеки. Це означає, що поблизу топки не повинні використовуватися горючі або які-небудь хімічні матеріали. Щоб добре оформити камін, зазвичай буває достатньо виконати просту, але цікаву кладку, на якій будуть присутні різноманітні візерунки. Але при цьому повинен використовуватися якісний цегла.

  Звичайно, людина, яка цим питанням ніколи не цікавився, може вирішити, що стіни, огорожі і каміни викладаються однаково. Але це не так. Насправді, викласти облицювання каміна набагато складніше. Тому виконувати цю процедуру повинен майстер, кваліфікація якого досить висока. Облаштовувати камін можна в будь-якому заміському житло і навіть в таунхаусах.

  Облицювання камінів, багатий простір для дизайнерської фантазії, Kedr24.
  Досить часто можна зустріти використання для цілей облицювання мармур, травертин, природний камінь. В деяких випадках застосовують навіть граніт і онікс. Ці матеріали відповідним чином обробляються і в результаті стають здатні поєднуватися з усіма іншими декоративними елементами. Мінус даних матеріалів лише в тому, що вони дорого коштують.

  Щоб зменшити вартість робіт, застосовуються такі природні матеріали, які стоять помітно дешевше. До таких можна віднести звичайний булижник, вапняк, черепашник, сланець і деякі інші. За допомогою них також можна отримати хорошу облицювання, але лише в тому випадку, якщо кваліфікація майстра буде високою. А ще облицювання може бути виконана за допомогою кераміки і навіть металу.

  Короткий опис статті: облицювання камінів

  Джерело: Облицювання камінів — багатий простір для дизайнерської фантазії — «Kedr24.com» — інформаційна будівельна система Москви

  Також ви можете прочитати