Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

27.09.2015

Вітальня з каміном і телевізором: фото ідеї дизайну

Як заманливо прийти в свій будинок і опинитися в затишній вітальні, де присутній символ домашнього вогнища – камін і загальний улюбленець – телевізор. Це мрія сучасної людини: об’єднати ці два елементи в гостьовій кімнаті свого будинку. Камін може стати справжньою родзинкою в інтер’єрі квартири, а телевізор – неодмінний атрибут сучасності, без якого ми не уявляємо своє життя.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Камін у вітальні

З давніх давен вогонь був присутній в житті людини. Домашнє вогнище був і залишається символом благополуччя, міцної сім’ї. Саме тому всім так подобається дивитися на вогонь, а відкриті джерела вогню завжди займали почесне місце в дизайні інтер’єру приватних будинків. Сьогоднішні моделі створюються не тільки для котеджів, їх можна встановлювати і в квартирах.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Мова йде про електрокаміна, які не вимагають використання дров, очищення від золи, спорудження витяжки. Це електрообігрівачі, які виконані у формі каміна. На фото представлений зразок електропристрої, який можна встановлювати в квартирі.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Телевізор у вітальні

Неможливо уявити сучасну вітальню без телевізора. Це незмінний супутник, який є в кожному будинку, офісі, в міському транспорті і метро. Ми настільки звикли до цього атрибуту, що деколи не помічаємо його, але в теж час гостро відчуваємо його відсутність.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Як поєднати ці два елементи в дизайні інтер’єру квартири?

Непоганим варіантом розміщення є такий варіант: телевізор встановлюється над вогнищем. Але, таке розташування можливо лише за умови використання електрообладнання. Тобто вогнище, що працює на дровах, не підійде, оскільки він вимагає споруди вентиляційної системи.На фото представлений зразок розміщення каміна і телевізора в гостьовій кімнаті квартири.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Практичні ідеї

Вищеописаний варіант далеко не єдиний у питанні розміщення телевізора і каміна. Розмістити ці атрибути можнотак:

  • поруч на одній лінії,
  • виділити для них кут і розташувати їх на протилежних стінах.

Останній варіант досить практичний, він дозволяє розташувати диван біля телевізора і крісло за журнальним столиком біля вогню.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Порада від професіоналів

Вирішивши встановити камін і телевізор у вітальні, слід пам’ятати, що ці два елементи повинні бути приблизно одного розміру. В іншому випадку більший предмет буде неодмінно притягувати до себе увагу. Вони повинні бути рівноцінні, щоб ідеально вписуватися в дизайн інтер’єру гостьової кімнати.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Основні проблеми, пов’язані з установкою каміна в квартирі

Слід підкреслити, що наведені нижче проблеми можливі лише при монтажі класичного дров’яного або газового вогнища.

  • Питання технічного характеру. Для проведення монтажних робіт по установці вогнища в квартирі необхідно, щоб дане житло відповідало нормам і стандартам. Однак відповідність вимогам можливо тільки в приватних будинках. Саме тому отримати дозвіл у інстанціях на установку каміна в квартирі, практично неможливо.
  • Наявність централізованого опалення. У міських квартирах насолоджуватися теплом вогнища можна лише при відкритих вікнах, оскільки центральне опалення цілком справляється з обігрівом жител.
  • Спосіб життя. Життя сучасної людини дуже активна і стрімка. Камін не терпить суєти. Навряд чи у міського жителя знайдеться пару годин для розведення вогню, підтримання тепла у вогнищі і неспішного споглядання цієї картини. Таке заняття прийнятно тільки в заміських будинках і приватних котеджах.
  • Проблеми, пов’язані із зберіганням палива і чищенням каміна. У міських квартирах досить складно виділити місце для зберігання дров. А тим більше, проблематично вигрібати золу з вогнища.
  • Естетична проблема. У малогабаритних квартирах не рекомендується встановлювати справжній джерело вогню, оскільки до чорного фону телевізора, додасться ще одна темна пляма в кімнаті – камін. Тому, вогнище з цим вогнем, який не можна гасити протягом тривалого часу, краще встановлювати в приватних будинках.
  • Труднощі при розстановці меблів. Камін просто вимагає особливої уваги. Тому меблі повинна розташовуватися напроти нього, щоб присутні могли насолоджуватися вогнем. Таке розміщення можливе тільки у великих, просторих кімнатах.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Зовсім інша справа – розташувати камін в гостьовій кімнаті приватного будинку. Вогнище з відкритим вогнем може стати справжньою родзинкою житла. Він підкреслить затишок і теплоту котеджу. Такий елемент стане прекрасним доповненням будь-якого інтер’єру, оскільки каміни вписуються в будь-який дизайн, стиль і напрям. Тут політ фантазії обмежений тільки матеріальними можливостями власників житла.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Варіанти розміщення каміна в приватному будинку

Відкрите вогнище – джерело тепла, розміщувати його слід у внутрішніх стін будинку. Таке розташування сприяє збереженню тепла та обігріву кімнат. Жодних інших обмежень у питанні розташування каміна в приватному будинку немає.

  • Джерело вогню можна розташувати біля стіни перпендикулярної до тієї, в якій є віконний проріз. При цьому м’які меблі розміщують затишним півколом біля вогню. Поруч можна встановити невелику елегантну етажерку, яка буде служити для зберігання милих серцю дрібничок. На фото запропонований варіант розміщення предметів інтер’єру і каміна в приватному будинку.
  • Можливий і такий варіант: вогнище розташовується також, як і в попередній версії, а навпроти нього розташовують столик. Потім, крісло і диван розміщують з двох сторін поруч зі столиком.

В обох випадках телевізор розташовують на стороні перпендикулярної каміна. Таким чином, два значних предмета інтер’єру не будуть змагатися за увагу мешканців житла. На фото представлений приклад розташування джерела вогню і м’яких меблів.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

У висновку хотілося б відзначити, що камін – чудовий засіб від міської суєти, яке при бажанні можна поєднати з будь-яким іншим предметом інтер’єру. Але для створення більшої привабливості не рекомендується поєднувати розкішний вогнище і телевізор. Нехай ці два предмети розташовуються в гостьовій кімнаті в окремих, незалежних зонах.

Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Короткий опис статті: каміни дизайн Як створити затишний интерьергостиной з каміном і телевізором. телевізор,камін у вітальні

Джерело: Облаштування вітальні з каміном і телевізором: фото ідеї

Також ви можете прочитати