Обираємо камін . Ти сама досконалість!

19.09.2015

Обираємо камін

Серпень 12th, 2012. Testox.ru

Обираємо камін . Ти сама досконалість!
У давнину домашнє вогнище був одним з головних елементів будинку. До каміна запрошували дорогого гостя, який проробив великий шлях, щоб потрапити в будинок, і просто подорожнього, який багато натерпівся в дорозі і замерз.

Каміни обігрівають приміщення набагато менше, ніж сучасні централізовані або автономні системи опалення, а тому зараз вони більше елемент декору. Навколо каміна раніше облаштовується тихий затишний куточок, в якому може знаходитися будь-який член сім’ї і розслабиться, милуючись вогнем у каміні.

Камін може використовуватися у створенні абсолютно будь-якого стилю інтер’єру. Каміни застосовують в класичному стилі, сільському стилі, ампире. Вони підійдуть навіть для будинку в стилі хай-тек. У приміщенні, в якому він буде встановлений, камін буде акцентом, центральним елементом всього інтер’єру.

Обираємо камін . Ти сама досконалість!
Розміри каміна визначають, скільки тепла від нього буде розходитися по приміщенню. Але не варто вибирати занадто великий камін. У маленькому приміщенні він може виглядати невдало і громіздко. Так само варто підібрати матеріал, з якого буде виконаний фасад каміна, так як стиль, в якому буде виконаний камін, щоб він відповідав інтер’єру і колірній гамі кімнати.

Звичайні складові частини, крім димоходу ? це топка і портал, який, якщо камін планується вмонтувати в стіну, теж потрібно робити заздалегідь. Топка каміна буває закритою і відкритою. Відкрита топка дозволить милуватися вогнем, але такий камін набагато гірше обігріває приміщення. І варто зауважити, що камін більше виконує декоративну і розслаблюючу функцію в будинку, ніж як засіб обігріву будинку.

Каміни бувають вбудованими в стіну, прилягати однією стороною до стіни, перебувати в кутку. Останнім часом іноді зустрічається новаторський спосіб розміщення ? посеред приміщення. Ця Обираємо камін . Ти сама досконалість!
деталь інтер’єру в наш час декорується абсолютно по-різному. Каміни можуть виконуватись і як полички біля стіни, а топка прикриватися отдвижной заслінкою, і вбудовуватися в фальш-стіну. При цьому топка захищається стійким до температури склом. Існує варіант установки каміна серед полиць книжкової шафи.

У зв’язку з цим, після спорудження будівлі установка каміна може виявитися проблемою. Бажано ще під час будівництва передбачити димар.

Камін буде центральною частиною вітальні або іншого приміщення, у якому він буде знаходитися, а тому планування його декору буде практично найважливішим моментом у створенні інтер’єру.

Обираємо камін . Ти сама досконалість!

Короткий опис статті: камін У давнину домашнє вогнище був одним з головних елементів будинку. До каміна запрошували дорогого гостя, який проробив великий шлях, щоб потрапити в будинок, і просто Обираємо камін, ,Декор будинку,Домашній затишок,Мама

Джерело: Обираємо камін | Ти сама досконалість!

Також ви можете прочитати