• Різне

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  20.02.2017

  Виріб будиночок своїми руками на Новий рік: 20+ схем новорічних будиночків

  Наступає новорічна пора — пора чудес, коли кожен може відчути себе трохи помічником самого доброго старого в світі. Адже подумайте, якщо крім подарунків для дітлахів всієї планети старому дідусеві довелося ще й прикрашати наші будинки, як би він все встигав. Саме тому ми, дорослі, всіляко йому допомагаємо, адже ніяк не можна, щоб діти перестали вірити в Діда Мороза.

  Декорування будинку — найголовніше завдання в процесі створення новорічного настрою. Купити в магазині готові елементи декору — справа не складне, а от зробити новорічні прикраси своїми руками — це зовсім інше! У цій статті Ви знайдете більше 20 майстер-класів і схем зі створення новорічних будиночків. На перший погляд непідготовленій людині може здатися, що створення новорічного будиночка з паперу, картону або будь-яких інших матеріалів, — завдання непосильне. Насправді це не так, особливо якщо у Вас є готовий шаблон. Отже, якщо Ви налаштовані серйозно, тоді готуйтеся стати справжнім будівельником, адже у цій статті Ви знайдете схеми не тільки поодиноких будиночків, але і цілих зимових сіл!

  #1 Будиночок з коробки своїми руками: робимо новорічні вироби самостійно

  Дуже гарний новорічний будиночок можна зробити своїми руками з звичайної картонної коробки. Внутрішня частина коробки, як правило, коричневого кольору, що, власне, нам на руку. Коробку доведеться розпотрошити і вивернути на виворіт. Малюємо шаблон будиночка і вирізаємо її. Далі склеюємо стіни і підлогу. Верх можна залишити з імпровізованої дахом і використовувати будиночок в якості подарункової коробочки, а можна приклеїти повноцінну дах і поставити його під ялинку. Зверху по картону можна малювати спеціальним білим маркером, білою гуашшю або звичайним коректором. Зовні будиночок дуже нагадує пряничное ласощі, яке поширене в західному світі. Ну а ми з Вами з пряниковим будиночком знайомі по відомій казці братів Гримм «Гензель і Гретель». Якщо Ваші діти ще не чули її, тоді саме час прочитати цю історію, а саморобний пряниковий будиночок з картонної коробки стане відмінним атрибутом для невеликої інсценування!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  Більше подарункових коробок:

  Як зробити коробочку своїми руками: 20+ оригінальних ідей подарункових коробочок зі схемами

  У переддень новорічних свят вітрини магазинів рясніють подарунковими коробочками, декоративними пакетами, пакувальної папером…

  #2 Новорічний будиночок з картону своїми руками: робимо церква для різдвяної сільця + Схема

  Якщо Ви задумали зробити не просто будиночок, а цілу різдвяну село, тоді Вам обов’язково знадобиться церква. Роздрукуйте нашу готову схему, виріжте її з картону, склейте в потрібних місцях і макет церкви готовий. Тепер залишилося її декорувати блискітками і штучним снігом, щоб церква стала по-справжньому зимовою. Завантажити готову схему можна нижче.

  #3 Новорічний будиночок з картону: робимо невеликі котеджі своїми руками + Схема

  Отже, церква готова, тепер залишилося спорудити будиночки місцевих жителів. Скачайте готову схему за посиланням нижче, виріжте її з картону, склейте будиночок і декорують його. Кого поселити в будиночки? Та кого завгодно! Маленьких ляльок, ельфів з шишок або будь-яких інших мешканців, які у Вас є. Якщо є маленький Дід мороз, тоді сміливо селіть і його! Вийде ціла резиденція!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #4 Новорічний будиночок з солоного тіста: робимо оригінальний свічник своїми руками

  Якщо з картоном є якісь проблеми, тоді цілком собі можна зробити новорічний будиночок з солоного тіста. Використовувати його можна як підсвічника, виглядає дуже круто. Отже, приготуйте солоне тісто, розкачайте його приблизно в 1-1,5 см завтовшки. Виріжте стіни. вікна та двері. Робити це можна спеціальними формочками, а якщо немає таких, тоді скористайтесь канцелярським ножем і лінійкою. Склейте всі стінки і приклейте дах. Стики замажте залишками тіста. Коли будиночок висохне зашкурте нерівності нождачкой і насолоджуйтесь своїм творінням!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #5 Новорічні будиночки з паперу в датському стилі: готова схема для вирізання

  Милі будиночки в стилі датської архітектури можна зробити за допомогою цієї схеми. За посиланням нижче Ви знайдете схеми всіх трьох будиночків, які потрібно просто роздрукувати і зігнути по лініях. Всередину поставте електричну свічку, вимкніть світло і насолоджуйтеся міським зимовим пейзажем!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #6 Як зробити будиночок своїми руками з коробки з-під пластівців: покроковий майстер клас

  Якщо Ви любите кукурудзяні пластівці або як справжні англійці їсте вранці вівсянку, тоді у Вас напевно знайдуться картонні коробки відповідних розмірів. Нижче наведено покроковий майстер клас по виготовленню новорічного будиночка своїми руками з картонної коробки, чітко дотримуйтесь інструкцій і у Вас все вийде!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #8 Виріб на Новий рік своїми руками будиночок-свічник: покрокова схема

  Відмінні новорічні будиночки виходять з журнальних вирізок. Знайдіть картинку потрібного будиночка або замку, виріжте його і склейте колом. Поставте всередину електричну свічку і насолоджуйтеся.

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #9 Новорічні будиночки з паперу своїми руками. Шаблон

  Дивовижні новорічні будиночки можна зробити зі звичайного білого паперу, декорувавши деякі частини (дах та вікна) блискітками. Готові шаблони Ви зможете завантажити за посиланням нижче. Дивіться покрокову інструкцію і майструєте свій новорічний будиночок!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #10 Новорічний будиночок з старих листівок своїми руками

  Якщо у Вас накопичилося багато вітальних листівок, з них можна зробити чудові будиночки, якими можна декорувати квартиру, об’єднавши їх в гірлянди. А можна такими будиночками-листівками привітати друзів і знайомих. Покрокову інструкцію виготовлення будиночків з старих відкритої Ви знайдете нижче.

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #11 Новорічний будиночок своїми руками: робимо будиночок діда Мороза їх фетру

  Робити поробки будиночки можна не тільки з паперу або картону. Відмінним матеріалом для виготовлення є і фетр. Процес виготовлення до безумства простий, покрокову інструкцію Ви знайдете нижче. Залишилося роздобути фетр і електричну свічку. Новорічна виріб будиночок готова!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #12 Новорічні міні будиночки своїми руками: робимо вироби разом з дітьми + Схема

  З нашої готової схемою і покрокової інструкцією Ви зможете зробити ціле місто, особливо якщо у Вашій команді є маленькі непосиди, готові до рукоділля. Знадобляться ще електронні свічки або можна скористатися новорічною гірляндою. Додайте трохи міні ялинок і новорічний місто готовий! А найголовніше у всій сім’ї новорічний настрій!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #13 Будиночок своїми руками з упаковки з-під молока: як зробити новорічний будиночок своїми руками

  Новорічні будиночки можна робити і з підручних матеріалів, особливо здорово, коли ці матеріали, придатні для використання, як, наприклад, упаковка з-під молока. Якщо подивитися на неї, будиночок вже майже готовий, залишилося тільки змайструвати дах, ну і відрегулювати розміри самого будиночка. Якщо коробка виглядає не дуже презентабельно, можна обклеїти її папером і намалювати вікна і двері, ну а якщо все влаштовує, тоді виріб будиночок готова!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #14 Як зробити будиночок з картону своїми руками готова схема для вирізання

  З цього покрокового майстер-класу Ви дізнаєтесь як зробити простий новорічний будиночок зі звичайного картону. Основна складність полягає в шаблоні, і якщо у Вас не просторового бачення та архітектурної освіти, намалювати на папері щось більш чи менш складне досить непросто. Тому по посиланню нижче Ви можете завантажити готову схему будиночка і самостійно склеїти його.

  Завантажити схему

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #15 Виріб будиночок своїми руками: як зробити новорічний будиночок з башточками своїми руками. Готовий шаблон

  Скачайте готовий шаблон будиночка, виріжте і склейте. Новорічна виріб будиночок своїми руками готова!

  Завантажити схему

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #16 Музичний новорічний будиночок з паперу: робимо оригінальні вироби до Нового року

  Скачайте цей простий шаблон, роздрукуйте і виріжте. В нашій інструкції будиночок робиться з старої нотному зошиті. Ви можете зробити зі звичайного білого паперу або «чернеток». Трохи декору, електрична свічка і Вуаля! Будиночок з паперу своїми руками готовий!

  Завантажити схему

  #17 Новорічний місто: прикрашаємо квартиру до Нового року своїми руками

  Якщо часу возитися з об’ємними будиночками немає, а хочеться прикрасити квартиру цілим містом, тоді цей варіант спеціально для Вас. Вам знадобиться аркуш ватману (щільного) формату А2, роздрукований шаблон і канцелярський ніж. За посиланням нижче Ви можете завантажити два різних варіанти міст. Готові схеми друкуються на аркушах А4, роздруковуються, склеюються і переводяться безпосередньо на ватман для вирізання.

  #18 Виріб будиночок Діда Мороза з паперу своїми руками + Шаблон

  Готуємося до нового року разом з дітьми і робимо будиночок Діда Мороза з паперу. Скачайте готовий шаблон, роздрукуйте його і склейте. Юні конструктори будуть в захваті!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #19 Виріб новорічний будиночок з паличок: робимо вироби на Новий рік своїми руками

  Як уже зазначалося, вироби будиночок можуть бути виконані з самих різних матеріалів, в тому числі і з дерев’яних паличок. Цілком для цієї роботи підійдуть палички від морозива, ось тільки збирати їх потрібно було весь рік. У будь-якому випадку можете взяти ідею на нотатки і обов’язково зробити в наступному році!

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #20 Виріб будиночок з паперових трубочок своїми руками: робимо новорічні поробки з дітьми

  Дуже милий новорічний будиночок можна зробити з паперових трубочок. Для цього Вам знадобиться: тонкий папір, ножиці, клей, олівець, елементи декору. Папір розріжте на смужки однакового розміру. Паперову смужку накрутіть на олівець і склейте клеєм, дістаньте олівець. Вам знадобиться близько 50 трубочок, щоб зробити будинок як у майстер класі. Коли основа готова, приклейте дах, а потім вікна та інші елементи декору.

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  #21 Новорічний будиночок з фетру своїми руками: готові викрійки

  Неймовірні новорічні будиночки можна зробити з фетру. Об’ємні або плоскі, у вигляді пряникових будиночків або годин. Крім того, фетровими будиночками можна декорувати подушки або шкарпетки для подарунків. Готові викрійки Ви знайдете під фото.

  Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  Короткий опис статті: новорічні каміни своїми руками

  Джерело: Новорічний будиночок своїми руками: схеми, майстер класи, шаблони

  Також ви можете прочитати