• Каміни електричні

  Новини про електричні каміни Opti-Myst

  14.09.2015

  Електричні каміни Opti-Myst: портал найтепліше місце

  Електричний камін Jeneau цілком заслужено може вважатися діамантом в лінійці камінів OPTI-MYST ірландського бренду Dimplex. Це знахідка для самих фантастичних і, здавалося б, нездійсненних дизайнерських рішень. Як розмістити камін в квартирі? Як інсталювати вогнище в інтер’єр ресторану або готелю і не вирішувати незліченна кількість питань по переплануванню і не витрачати час на врегулювання проблем з пожежною інспекцією?

  Новини про електричні каміни Opti-Myst

  Тепер з’явилася можливість реалізувати будь-які ідеї з використанням ефекту вогню як 3D, як і в будь-якому приміщенні, так і на відкритому повітрі. Вогнище Jeneau не вимагає установки димоходу, він гранично простий в підключенні, пожежобезпечний і не виділяє продуктів горіння, все, що потрібно — підключити вогнище до електроживлення, взяти пульт ДУ в руки, зручно влаштуватися в м’якому кріслі — і у вашій квартирі запалає містичне, але, в той же час, абсолютно реалістичне полум’я.

  Переваги цього вогнища у використанні інноваційної розробки абсолютно нового ефекту полум’я Opti-Myst, яке перевернуло уявлення про електрокаміна.

  Новини про електричні каміни Opti-Myst

  У каміні Jeneau полум’я може проглядатися з усіх боків, так як в базовій комплектації вогнище поставляється без стінок та без порталу, що дає необмежені можливості для творчості. Вогнище може стояти посеред приміщення, вбудовуватися в стінні ніші або монтуватися в підлогу. При установці вогнища в підлогову поверхня його можна накрити зверху будь-яким покриттям, пропускає світло, що створить ефект струмливого м’якого полум’я під ногами.

  Також вогнище може бути вбудований в класичний портал або на портал стилю HI-TECH

  Новини про електричні каміни Opti-Myst

  Модель Jeneau успішно використовується в багатьох дизайнерських проектах. Електричний камін Juneau своїм полум’ям оживив прекрасний старовинний портал в резиденції президента РФ.

  Новини про електричні каміни Opti-Myst

  Незважаючи на свій екстремально інноваційний зовнішній вигляд, вогнище прекрасно виглядає і в старовинних інтер’єрах. Модель каміна Juneau встановлена в одному з головних історичних пам’яток Санкт-Петербурга — Катерининському палаці Царського села, і 21 століття органічно злився з 18 століттям.

  Європа і Америка також оцінили переваги і можливості цього каміна-всесвітньо відома мережа елітної нерухомості TRUMP пропонує квартири на первинному ринку з вже вбудованими електричними камінами моделі Juneau.

  Різноманітні варіанти інсталяції електричного каміна Juneau і простота при установці дозволить втілити в життя будь-які дизайнерські фантазії.

  Новини про електричні каміни Opti-Myst

  Нова модель порталу Chelsea для електричних камінів лінійки Opti-Myst виконана в неокласичному стилі і представлена в двох колірних рішеннях — білений дуб темний дуб, що дозволяє інсталювати камін практично в будь-який інтер’єр. З боків порталу вирізані колони з декоративними елементами у верхній і нижній частинах і канелюрами, які вишукано обрамляють вогнище.

  Портал Chelsea можна придбати окремо, або разом з будь-яким класичним осередком серії Opti-Myst.

  Незаперечна перевага електричних камінів Opti-Myst полягає у використанні ефекту живого полум’я 3D, яке практично неможливо відрізнити від живого вогню, але, в той же час, абсолютно пожаробезопасно і екологічно, так як для підтримки полум’я використовується звичайна вода, яка перебуває у спеціальному резервуарі.

  Новини про електричні каміни Opti-Myst

  В лінійці камінних порталів Dimplex з’явилася нова модель — Albany Suite Black. Портал розроблено на основі лаконічного англійської дизайну вже полюбилася всім моделі Dimplex Albany Suite і виконаний у благородній чорному кольорі.

  Портал може комплектуватися з вогнищем Albany серії Opti-Myst. Як і у всіх моделях серії Opti-Myst у вогнищі Albany використовується ефект «живого» полум’я. Камінний комплекс Albany Suite Black може працювати як в режимі опалення, так і в декоративному режимі без подачі тепла, тому його можна використовувати в будь-який час року.

  Яскраве мерехтіння дров у вогнищі і стильний і сучасний портал дозволять створити комфортну зону відпочинку в будь-якому місці, де буде встановлено камін Albany Suite Black.

  Короткий опис статті: каміни електричні Електричні каміни Opti-Myst: портал найтепліше місце

  Джерело: Новини про електричні каміни Opti-Myst

  Також ви можете прочитати