• Різне

  Ніша для телевізора з фанери. Як повісити плаский телевізор на стіну. Оформлення кріплення РК-ТВ.

  20.02.2017

  Ніша для телевізора з фанери. Як повісити плаский телевізор на стіну. Оформлення кріплення РК-ТВ.

  Розділ. Будинок і Квартира

  Після придбання LCD (РК) телевізора, стало питання про його розташування в квартирі. Класичний спосіб – на підставці або на тумбочці не підходив з-за обмеженої площі квартири. Було вирішено повісити телевізор на стіну. Але на «голій» стіні телевізор виглядав, як кажуть, не дуже.

  Через наявність у гаражі великої кількості залишків деревинок і фанери, я вирішив зробити якесь гнуте з фанери виріб, який вирішив назвати «нішею». Власне до стіни кріпиться сама ніша, а РК-телевізор кріпиться до неї.

  Каркас я зробив із соснових брусків перерізом 25 Х 50 мм (можна і меншого розміру, але використовував те, що було під рукою) і прикріпив до стіни за допомогою перфоратора і дюбелі швидкого монтажу «СМКА». А ось з виготовленням корпусу ніші виникли певні труднощі. Як виявилося, 4 мм фанера категорично відмовлялася гнутися по радіусу 100 мм. На меблевих виробництвах, гнуті фанерні вироби виготовляють за допомогою матриць і гарячої пари, що в домашніх умовах здійснити неможливо. Можна було запхати фанерку в каструлю і зварити, але «каструльки» такого розміру в господарстві не знайшлося, а використовувати ванну – занадто накладно, коли воду гріє бойлер. Часу на роздуми витрачати не хотілося, і я запхав заготовки фанери … посудомийну машину, попередньо не забувши вимкнути режим сушіння! Адже посудомийка на повний цикл миття посуду витрачає трохи більше відра води, нагріваючи її до 90 градусів. Через 2 години «миття» 4 мм фанера згорталася в трубочку діаметром 70 мм, Це було те, що треба. Ще мокрі заготівлі я пригвинтив до каркаса саморезами, і залишив корпус сушитися. Через добу ніша для телевізора була готова до фінішної обробки.

  Ніша для телевізора з фанери. Як повісити плаский телевізор на стіну. Оформлення кріплення РК-ТВ.

  Готова конструкція була оброблена антисептиком (для більшої вірності), оскільки обробка ніші передбачалася фактурною штукатуркою «короїд», я побоявся, щоб фанерний каркас від надмірної вологи не «повело». «Короїд» тримається набагато краще на поверхнях, попередньо оброблені грунтовкою з кварцовим піском. Оскільки основним завданням перед вибором обробки була вартість матеріалів, то використовував сухі суміші фірми «KREIZEL» як найдорожчі. До речі, метушні з готовими сумішами набагато менше, ніж з саморобними сумішами. Хоча й коштують вони дорожче, зрозуміло. Витрата «короїду» — мішок на 5 кв. м при розмірі зерна 2 мм

  Завдавши на фанеру грунтовку і дочекавшись її висихання, я покрив нішу фактурною штукатуркою. А після висихання штукатурки, обробив поверхню грунтовкою глибокого проникнення, тепер вже для фарби, і, згодом, пофарбував нішу для LCD-телевізора білою акриловою фарбою.

  Короткий опис статті: оформлення стіни під телевізор Простий по дизайну і виготовлення спосіб кріплення плоского РК (LCD) телевізори на стіну квартири. Як повісити ТВ на стіну. ЖК, LCD, телевізор, монітор, фанера, клей, штукатурка, короїд, підвіска, полку, посудомийка, фарба, оформлення, плоский, ТВ

  Джерело: Ніша для телевізора з фанери. Як повісити плаский телевізор на стіну. Оформлення кріплення РК-ТВ.

  Також ви можете прочитати