Недорогі каміни, це реальність. 5 порад.

01.10.2015

Каталог недорогих камінів, ціни на печі і каміни

Сьогодні багато хто вважають, що справжній камін – це розкіш, доступна лише обраним. Однак це не зовсім так. Вартість каміна варіюється від декількох тисяч рублів до десятків тисяч доларів, в залежності від його розміру і типу, складності монтажу і елементів декору. При цьому купити якісні, але недорогі каміни цілком реально, головне знати кілька тонкощів.

Якщо ви хочете купити недорогі каміни з каталогу, представляємо вам такі поради:

Недорогі каміни, це реальність. 5 порад.

 • На електричні каміни ціни найнижчі

  Зазвичай на печі і каміни ціни складаються виходячи з вартості виробу і витрат на його установку. При цьому витрати на установку часом можуть перевищувати вартість самого каміна, оскільки потрібне проведення димоходу, отримання дозволу та забезпечення пожежної безпеки кімнати, що коштує досить дорого. На електричні каміни формування цін відбувається лише від вартості самого обігрівального приладу і ніякої паперової тяганини і складних монтажних робіт не вимагається. При цьому каталог камінів включає в себе моделі різної потужності і дизайну, які наповнять ваш будинок теплом і затишком, чудово доповнивши будь-який інтер’єр.

  Недорогі каміни, це реальність. 5 порад.

 • Чим простіше декор, тим нижче вартість каміна

  Одним з основних чинників, визначальних вартість каміна. є його обробка і оформлення. Найбільш оптимальними матеріалами виступають штучний камінь і плитка, які прикрашають і перетворюють каміни печі. Ціни на таке оформлення набагато нижче класичного мармуру, натурального каменю і благородного дерева, а результат практично той самий.

 • Витрати на установку каміна в квартирі вище, ніж в заміському будинку

  У багатоквартирному будинку ціни на установку печей і камінів збільшуються в середньому на 15-30%, оскільки крім проведення димоходу потрібно отримання згоди сусідів, дозволу органів влади, а також проведення додаткових заходів по забезпеченню пожежної безпеки. У заміському будинку ніяких документів не потрібно, а тому і вартість скорочується. Для жителів міських квартир найбільш доступним рішенням будуть електричні каміни.

  Недорогі каміни, це реальність. 5 порад.

 • Рішення про встановлення каміна і печі краще приймати на стадії будівництва будинку

  Найпростіше ще на стадії будівництва будинку або дачі вирішити, де будуть встановлюватися каміни печі. Ціни. в цьому випадку скорочуються за рахунок зниження витрат на ремонт і обробку приміщення, оскільки можна заздалегідь провести димар і забезпечити пожежобезпечність житла. А ось в готовому будинку ціни на установку печей камінів включають в себе витрати не тільки на монтаж, але і подальшу обробку камінної кімнати.

 • На газові печі та каміни ціни нижчі, ніж на дров’яні

  Газові печі та каміни більш доступні не тільки в придбанні, але і в експлуатації. Пожежобезпечні, ефективні і недорогі каміни. працюють на газу, виграють в ціні ще й за рахунок більш простого монтажу. При цьому досить поглянути на каталог камінів. щоб зрозуміти, що зовні вони практично не відрізняються від дров’яних аналогів.

  Таким чином, слідуючи всім перерахованим вище порад, ви легко зможете купити собі камін для квартири, заміського будинку або дачі. Електричний або газовий дров’яної, відкритий або закритий, декорований в стилі хай-тек, кантрі або модерн – будь-який з них може стати прикрасою вашого будинку. Сьогодні каміни доступніше, ніж вам здається, головне, відкриваючи каталог камінів на сайті інтернет-магазину, пам’ятати основні правила вибору і дивитися не тільки на дизайн, але і функціональні можливості.

  Недорогий і якісний камін – це реальність!

  Короткий опис статті: каміни каталог Каталог недорогих камінів, ціни на печі і каміни Сьогодні багато хто вважають, що справжній камін – це розкіш, доступна лише обраним, каміни ціни, каміни, печі, камінів, вартість, камін, установку, це, або, будинки, від, ніж

  Джерело: Недорогі каміни — це реальність. 5 порад.

 • Також ви можете прочитати